Reklama

Reklama

Ewa Farna naprawdę chudnie w oczach

Ewa Farna na przestrzeni lat nosiła różne rozmiary ubrań. Nigdy nie czuła presji, aby na siłę się odchudzać i akceptowała swoje ciało. Niedawno piosenkarka pokazała się jednak fanom w bardzo zmysłowej odsłonie. Zapozowała do zdjęcia w seksownym body i wygląda na to, że naprawdę schudła!

Ewa Farna to 27-letnia polsko-czeska wokalistka, która od kilku lat robi w naszym kraju zawrotną karierę. Fani uwielbiają ją nie tylko za potężny głos, ale również za to, że ma poczucie humoru i ogromny dystans do świata i swojego wyglądu. 

Pomimo że wizerunek Ewy Farny na przestrzeni lat zmieniał się, zawsze pozostawała tą samą sympatyczną artystką, której po prostu nie da się nie lubić. 

Piosenkarka w 2019 roku urodziła swoje pierwsze dziecko i wygląda na to, że teraz postanowiła wrócić do sylwetki sprzed ciąży, bo na nowych fotkach jest coraz szczuplejsza. 

Reklama

Ostatnio Ewa Farna wrzuciła do sieci zdjęcie w seksownym body i marynarce w kolorze fuksji. 

W tym stroju wyglądała obłędnie!

Ewa Farna jest piękną kobietą i podoba nam się w każdym rozmiarze, ale biorąc pod uwagę szeroki uśmiech piosenkarki na powyższym zdjęciu, można wywnioskować, że utrata zbędnych kilogramów ma również wpływ na jej pewność siebie i samopoczucie.

Jak widać Ewa Farna dobrze czuje się we własnym ciele. 

Jak wam się podoba jej metamorfoza? 

Przekaż 1% na pomoc dzieciom - darmowy program TUTAJ>>>

Zobacz także:


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Farna | gwiazdy | metamorfoza

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy