Reklama

Reklama

Ewa Mrozowska już schudła po porodzie. Ale figura!

Fani nie kryli zaskoczenia, kiedy zobaczyli, jak Ewa Mrozowska z "Googlebox" wygląda na dziesięć miesięcy po porodzie. Zdjęciem zgrabnej sylwetki celebrytka pochwaliła się na swoim instagramowym profilu. Trzeba przyznać, że jest w rewelacyjnej formie!

Ewa Mrozowska znana z programu "Gogglebox" dziesięć miesięcy temu urodziła swoje pierwsze dziecko. Na świat przyszedł jej malutki synek Leon. Młoda mama ma sporo obowiązków, ale znajduje też czas dla swoich fanów w mediach społecznościowych. 

Ewa Mrozowska często publikuje tam nowe posty, dzięki którym jej followersi wiedzą, co u niej słychać. Niedawno zdecydowała się pokazać im, jak aktualnie wygląda jej figura. Wiadomo, że odzyskanie formy po porodzie wymaga czasu. 

Fani celebrytki nie kryli zdziwienia w komentarzach, kiedy okazało się, jak wygląda ona dziesięć miesięcy po porodzie. 

Reklama

Nic dziwnego, jej figura robi wrażenie! 

"Ciało się zmienia i tego trudno uniknąć, ale można sobie pomoc! Być aktywnym przed ciążą, w ciąży trzymać się BMI ciąży, no i po jakimś czasie wdrążyć na nowo ruch w życie! Ale wszystko bez ciśnienia i na spokojnie! Oczywiście u zdrowych dziewczyn! Wiele z was miało zaburzenia odżywiania i się boi, że będą grube czy obwisłe. Dziewczyny to wszystko zależy od Was! Sama widzę, że wszystko wraca do normy, trochę jeszcze pracy nad brzuchem i będzie jak ta lala ! Ćwiczę szczerze tylko dwa razy w tygodniu, bo brak czasu, codzienne spacerki i catering dietetyczny robią swoje. Polecam z tych tańszych zabiegów dermapen na brzuszek i endermologie na ciało. Może pomyślicie: „ta to ma szczęście” albo „bez rewelacji”. Ważne, że ja się dobrze czuje i pisze o swoich odczuciach, nic więcej! Najważniejsza wytrwałość i konsekwencja. I jak mawia mój Piotrek: „bardziej zawziętej baby nie znam - napisała pod dodanym przez siebie postem Ewa Mrozowska. 

Pod postem gwiazdy "Googleboxa" szybko zaczęły pojawiać się komentarze, w których nie brakowało komplementów pod jej adresem. 

"Ewuniu, wyglądasz pięknie", "Ależ figura, fantastyczna wręcz" - zachwycali się followersi Ewy Mrozowskiej.  

Zobacz także:


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: gwiazdy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy