Reklama

Reklama

Fit Lovers wypoczywają na Malediwach

Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz wyjechali na kolejne zagraniczne wakacje. Para, jak zawsze, podczas wypoczynku chętnie dzieli się z fanami zdjęciami w mediach społecznościowych. Jakie fotki z Malediwów wrzucili ostatnio do sieci?

Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz lepiej znani jako "Fit Lovers" zdobyli ogromną popularność, motywując swoich fanów do zmiany stylu życia i regularnych treningów. 

Jedna z najpopularniejszych par na polskim YouTube udowodniła, że o wysportowaną sylwetkę można walczyć nie tylko solo, ale również w miłosnym duecie. 

Ich kanał pojawił się w sieci w 2014 roku i od tego czasu Pamela i Mateusz nie tylko wciąż są parą, ale ich działalność rozszerzyła się na znacznie większą skalę. Profil "Fit Lovers na Instagramie obserwuje już ponad milion 800 tysięcy użytkowników. 

Reklama

Wpływowi influencerzy od czasu do czasu wyjeżdżają z Polski na egzotyczne wakacje. Tym razem postawili na przepiękne Malediwy, jednak nawet podczas urlopu nie zapomnieli o swoich fanach. Regularnie wrzucają do sieci nowe fotki, od których aż może zrobić się gorąco. 

Spójrzcie sami!

"Nie chodzi o to gdzie lecisz, ale z kim możesz dzielić te wspomnienia" - napisali Fit Lovers pod jednym ze zdjęć z urlopu na Malediwach. 

Trzeba przyznać, że sprawiają wrażenie naprawdę zakochanych w sobie!  

Maja Ostaszewska pokazała nowe zdjęcia partnera! 

Billie Eilish w sesji zdjęciowej dla Vogue'a. To nie przypadek! 

Rebel Wilson po metamorfozie. To jeszcze nie koniec? 

Zobacz także:

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje