Reklama

Reklama

Halle Berry: Jak ona to robi?

Halle Berry to posiadaczka jednej z najpiękniejszych sylwetek w Hollywood. Aktorka skończyła niedawno 54-lata i mimo tego wciąż może się pochwalić figurą 20-latki. Jak utrzymuje linię? Okazuje się, że wszystko zawdzięcza specjalnej diecie!

Halle Berry cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Zyskała ją za sprawą ról w świetnych produkcjach filmowych. Za jedną z nich otrzymała nawet statuetkę Oscara. Od wielu lat Halle uważana jest za jedną z najpiękniejszych kobiet świata. Niewielu jednak wie, że w młodości musiała zmierzyć się z poważną diagnozą. W wieku 22 lat wykryto u niej cukrzycę.

Berry musiała zmienić dotychczasowe nawyki żywieniowe. Jak sama przyznaje, od dzieciństwa była uzależniona od słodyczy. Uwielbiała kaloryczne batony i cukierki. Choroba zmieniła to podejście, ponieważ artystka musiała zwalczyć chęć podjadania słodkości. Diametralna zmiana pomogła jej w utrzymaniu perfekcyjnej sylwetki.

Reklama

Aktorka postawiła na dietę wysokotłuszczową o umiarkowanej zawartości białka i niewielkiej ilości węglowodanów. Wyeliminowanie cukru z diety miało jednak swoje konsekwencje. Halle cierpiała na migrenowy ból głowy. Przykre skutki uboczne załagodziła, sięgając po maliny!

Co jeszcze wyeliminowała z diety?

Berry odstawiła również ryż, makaron oraz chleb. Postawiła na zbalansowaną dietę, którą wypełniła świeżymi produktami: owocami i warzywami. Przyzwyczaiła się z czasem do restrykcyjnej diety, zyskując przy tym zdrowie oraz piękny wygląd.

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Halle Berry

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy