Reklama

Reklama

Harry uważa związek z Meghan za błąd?

Byli członkowie rodziny królewskiej, Harry Windsor i Meghan Markle, wciąż wzbudzają sporo sensacji w mediach. Jak podaje jeden z australijskich tygodników, książę Sussexu żali się znajomym, że nie jest pewien, czy chce nadal być mężem Meghan.

Od niemal roku Harry i Meghan żyją na własny rachunek w Los Angeles z dala od brytyjskiej rodziny królewskiej. Po wielu miesiącach okazuje się, że za upragnioną wolność przyszło im zapłacić wysoką cenę.

Pandemia uniemożliwiła im szybkie wzbogacenie się i zdobycie sławy w nowym państwie. Do tego dochodzi także kryzys w relacjach eksksięcia z najbliższymi członkami rodziny.

Przyjaciele Harry’ego niejednokrotnie wspominali, że złe stosunki z rodziną bardzo go smucą. Tym razem tabloidy opublikowały artykuł, w którym głos przejęli znajomi Windsora. Według słów informatorów arystokrata uważa, że "podążanie za Meghan, to błąd".

Reklama

"Nie rozumie zawiłości hollywoodzkiego świata i nigdy nie poczuje się tak komfortowo w tym środowisku, jak jego żona. Większa część jego serca tęskni za swoim starym życiem - w szczególności za bratem" - jeden z przyjaciół Harry'ego wyznaje w rozmowie z tygodnikiem "Women’s Day".

Znajomi eksksięcia są przekonani, że Harry rozstanie się z Meghan w niedalekiej przyszłości, chcąc przy tym uniknąć medialnego szumu.

Czy wy również uważacie, że Meghan i Harry rzeczywiście się rozwiodą?

Zobacz także:

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje