Reklama

Reklama

Iwona Pavlović na zdjęciu z młodości. Jak wyglądała?

Iwona Pavlović pochwaliła się na Instagramie starą fotografią z konkursu tanecznego. Jej zgrabne nogi wzbudziły zachwyt fanów.

Iwona Pavlović to polska tancerka i jurorka. Na parkiecie niełatwo jej zaimponować. Już nie raz można się było o tym przekonać w programie "Taniec z gwiazdami", w którym od lat ocenia jak celebryci radzą sobie na parkiecie. 

Gdy ci zmagają się z trudną choreografią, ona nie szczędzi im słów krytyki. Zawsze mówi to, co myśli. 

Choć Iwona Pavlović ma już 57 lat, nadal jest bardzo zgrabna i doskonale wie jak się ubrać, by podkreślić to, co należy.   

To atrakcyjna kobieta, która mimo upływu lat, pozostaje wierna swojemu stylowi. Nie bez powodu od lat nazywa się ją "czarną mambą". Ciemne włosy to jej znak rozpoznawczy.  

Reklama

 Tancerka jest aktywna nie tylko na parkiecie, ale również w mediach społecznościowych. Często dzieli się z fanami zdjęciami z życia codziennego.  Niedawno jurorka opublikowała swoją starą fotografię, która została zrobiona podczas jednego z tanecznych konkursów.  

Koniecznie zobaczcie jak kiedyś wyglądała Iwona Pavlović! 

Jeden z fanów Iwony Pavlović stwierdził w komentarzu pod opublikowanym przez nią zdjęciem, że niewiele się ona zmieniła się na przestrzeni lat."Pani Iwono, ma Pani ewidentne jakiś układ z czasem" - napisał. 

Faktycznie, coś w tym jest. Na fotografi z przeszłości jurorka tanecznych konkursów wygląda właściwie tak samo jak teraz.

 Obserwując Iwonę Pavlović w czarnej, obcisłej sukience, nie sposób oderwać wzroku od jej smukłej sylwetki i zgrabnych nóg, które wzbudziły zachwyt wielu osób śledzących ją na Instagramie.

A wam, jak się podoba jurorka "Tańca z gwiazdami" w takiej odsłonie?
Zobacz także:

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy