Reklama

Reklama

Izabella Scorupco wzięła ślub

Gwiazda lat 90. poślubiła szwedzkiego biznesmena. Zdjęciami z ceremonii pochwalili się bliscy pary.

Izabella Scorupco i Karl Rosengren są już po ślubie. Wybrankiem gwiazdy "Ogniem i mieczem" jest szwedzki biznesmen i miliarder. Para jest ze sobą od niemal dwóch lat.

Jak przyznają znajomi pary, zakochani są dla siebie stworzeni. - Nie sądzę, żebym kiedykolwiek widział ją tak szczęśliwą, jak w dniu, kiedy poślubiła największą miłość swojego życia - przyznał przyjaciel Izabelli Scorupco, Micael Bindefeld.

Dla Izabelli Scorupco, jak i jej ukochanego, to nie jest pierwszy ślub. Karl Rosengren związany był wcześniej z uznaną projektantką Josefine Olsson, z którą wspólnie wychowuje córkę.

Polsko-szwedzka modelka na ślubnym kobiercu stawała wcześniej dwa razy. Gwiazda była już związana z hokeistą Mariuszem Czerkawskim, z którym ma córkę 22-letnią Julię. Po dwóch latach małżeństwa, w 1998 roku, para zdecydowała się na rozwód. 

Kilka lat później, w 2003 roku, aktorka postanowiła zakończyć karierę w Polsce i przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych, gdzie mieszka do dzisiaj. Tam wyszła za mąż za Jeffreya Reymonda. Owocem ich 12-letniego małżeństwa jest 16-letni syn Jakob. 

Reklama

Izabella Scorupco długo nie ujawniała informacji o rozwodzie i starała się unikać szumu medialnego. Wszystko zmieniło się za sprawą przystojnego i młodszego o kilka lat biznesmena Karla Rosengrena, którego Scorupco pieszczotliwie nazywa "Karlusiem".

Zobacz także:


Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy