Reklama

Reklama

​Jennifer Lopez w bikini zawstydza nastolatki

​Jennifer Lopez to czołówka światowych gwiazd. Okazuje się, że "diwa popu" wciąż rozwija się scenicznie, a jej życie prywatne jest łakomym kąskiem dla dziennikarzy. Jakie zdjęcia trafiły ostatnio do sieci? Będziecie pod wrażeniem.

Ciało 51-latki przyciąga uwagę fotoreporterów, a wśród fanów budzi zachwyt. Wokalistka jest w doskonałej formie fizycznej. Bądźmy szczerzy! Takiej figury nie osiągnie się siedząc na kanapie. 

Codzienne treningi gwiazdy to rytuał. Poranny bieg z trenerem personalnym stał się wręcz tradycją każdego poranka. Nawet w trasie koncertowej Lopez nie rezygnuje z solidnej rozgrzewki i treningu cardio. 

Wokalistka jest świadoma, że ciało to jej narzędzie pracy, a od kondycji uzależnione jest jej życie zawodowe. Jak mama dwójki dzieci prezentuje się w bikini? Fani Instagrama jako pierwsi widzieli te zdjęcia.

Reklama

Zdjęcie z plaży, które zebrało miliony serduszek z całego świata, to przedsmak tego, co czeka fanów Lopez. Wokalistka skutecznie podsyca atmosferę. Wkrótce odbędzie się premiera piosenki, którą wykona w duecie z 26-letnim Malumą - kolumbijskim modelem i wokalistą. Nikt z obserwujących konto Jlo nie ma wątpliwości, że to będzie gorący kawałek. Sami spójrzcie na zapowiedź.

Zobacz także: 

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje