Reklama

Reklama

Joanna Koroniewska w przeźroczystej bieliźnie

Joanna Koroniewska uwielbia zaskakiwać instagramowych obserwatorów nietypowymi zdjęciami. Tym razem opublikowała na profilu fotkę, na której pozuje w bardzo śmiałej stylizacji i to w centrum Warszawy. Jak zareagowali fani?

Joanna Koroniewska zapadła w pamięć telewidzom głównie za sprawą roli w hitowym serialu TVP "M jak miłość". Ostatnimi czasy zdecydowanie częściej słyszy się o gwieździe w kontekście mediów społecznościowych, niż aktorstwa.

Koroniewska wraz z mężem, Marcinem Dowborem, w zabawny i zwariowany sposób prowadzą swoje profile na Instagramie. W ten sposób udało się im zebrać przed ekranami telefonów sporą widownię, która z radością czeka na kolejne zdjęcia oraz posty.

Reklama

W zamian za wsparcie małżeństwo nie pozwala nudzić się swoim obserwatorom. Nie tylko dogryzają sobie publicznie, ale również publikują robiące  furorę fotki.

Niedawno Joanna po raz kolejny zaskoczyła fanów. Opublikowała bowiem wpis, do którego dołączyła przykuwające wzrok zdjęcie. Koroniewska zapozowała do niego w śmiałej kreacji. Miała na sobie półprzeźroczyste body, oversizowy płaszcz i kozaki. Aktorka zrobiła zdjęcie w centrum Warszawy. W tle widać Pałac Kultury i Nauki.

"Sama i skąpa w wielkim mieście. Znalazłam super fotkę od szulcworks. Jak myślicie, dobry tytuł czy macie lepszy?!" - czytamy w poście.

Pod zdjęciem wysypała się lawina pozytywnych komentarzy.

"Jak zwykle wyglądasz pięknie", "Dżizas! Szalooona! Super" - pisali rozemocjonowani fani.

Co myślicie o nowym zdjęciu Joanny Koroniewskiej?

Zobacz także:

Reklama

Reklama

Reklama