Reklama

Reklama

Katarzyna Cichopek bez makijażu! Nie tylko ona kocha naturalny styl

Katarzyna Cichopek pojawiła się ostatnio na ulicy bez grama makijażu, czym zaskoczyła fanów. Gwiazda "M jak miłość" raczej znana jest z tego, że gdy pojawia się w przestrzeni publicznej, ma zawsze nienaganne fryzurę, stylizację i właśnie makijaż. Tym razem jednak było inaczej i to nie ona jedyna pokochała taki naturalny wygląd. Inne gwiazdy także nie mają oporów, by tak pokazać się na ulicy.

Zdjęcia Katarzyny Cichopek wywołały poruszenie. Czy słusznie?

Gwiazdy - aktorki, celebrytki, prezenterki, piosenkarki, które na co dzień fani oglądają głównie w mediach społecznościowych i na ekranach telewizorów, właśnie w przestrzeni medialnej wyglądają zupełnie inaczej, niż w życiu prywatnym. 

 Często jest to spowodowane występowaniem w makijażu scenicznym, który różni się znacząco od tego, który kobiety na całym świecie stosują w codziennym życiu. 

Dlatego niekiedy bywa tak, że gwiazda pojawiając się gdzieś prywatnie bez makijażu bywa nawet nierozpoznana, bo jej twarz nie przypomina nawet tej, którą widzowie znają z serialu, czy ulubionego programu telewizyjnego. 

Może dlatego najnowsze zdjęcia Katarzyny Cichopek wywołały tak wielkie wzburzenie w przestrzeni medialnej. Gwiazda uchwycona podczas rodzinnego spotkania na jednej z warszawskich ulic nie miała na sobie grama makijażu i niektórzy nie mogli w niej rozpoznać znajomej twarzy. 

Reklama

Kinga Rusin, Małgorzata Rozenek-Majdan i Agnieszka Woźniak-Starak walczą ze sztucznym pięknem w mediach

Jednak nie tylko aktorka serialu "M jak miłość" nie ma żadnych oporów, by pokazać się w naturalnej odsłonie. Wiele gwiazd propaguje naturalny wygląd, daleki od sztucznie wykreowanych przez media ideałów. 

Kinga Rusin na co dzień nie używa kosmetyków do makijażu, a jedynie stosuje głęboką pielęgnację, by jej skóra mimo upływu czasu zachwycała blaskiem i jędrnością. 

Podobnie sytuacja wygląda u Małgorzaty Rozenek-Majdan, która nie ukrywa, że uwielbia mocniejszy makijaż zwłaszcza na sesjach zdjęciowych i gdy prowadzi program śniadaniowy, ale nie ma oporów jednocześnie, by w swoich mediach społecznościowych pokazać swoim fanom, jak wygląda rano, tuż po przebudzeniu. 

Za naturalnym wyglądem jest także Agnieszka Woźniak-Starak, która poprzez bliskość z naturą, a także wyzbycie się potrzeby posiadania zawsze pięknej stylizacji, fryzury i makijażu, czuje się w życiu spokojniej i lepiej... sama ze sobą. 

To właśnie te i wiele innych gwiazd, pokazując zdjęcia bez retuszu, nagrania bez filtrów przekonuje inne kobiety, a przede wszystkim - młode dziewczyny - że to co widzą w telewizji, nie zawsze pokrywa się z prawdziwym życiem, także ich prywatny wizerunek. 

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy