Reklama

Reklama

Katarzyna Zielińska przeszła metamorfozę!

Katarzyna Zielińska zaskoczyła swoich fanów. Popularna aktorka zmieniła fryzurę. Rozjaśniła włosy, a przemianą pochwaliła się na swoim instagramowym profilu. Jesteście ciekawi, jak teraz wygląda?

41-letnia Katarzyna Zielińska przez lata była kojarzona m.in. ze swoją charakterystyczną rudą czupryną, która wyróżniała ją na tle innych aktorek. Gwiazda prezentowała się w nim świetnie. 

Wygląda jednak na to, że ten kolor włosów już jej się znudził, bo niedawno gwiazda zaskoczyła fanów, publikując w mediach społecznościowych zdjęcie, do którego zapozowała po spektakularnej metamorfozie. 

Popularna aktorka rozjaśniła swoje pasma, stawiając na piękny i niestandardowy odcień blondu. Na tym jednak nie koniec, bo zmieniła nie tylko kolor włosów, ale też uczesanie. 

Teraz możemy ją oglądać w lekkich falach, w których zdecydowanie jest jej do twarzy.  Nie trzeba być ekspertem, aby zauważyć, że w nowej odsłonie zielonooka aktorka wygląda przepięknie. 

Reklama

"Czuję, że będzie powolny powrót do blondu..." - zauważyła w komentarzu jedna z fanek Katarzyny Zielińskiej.  
Spójrzcie sami! 

"Obłędnie pani wygląda", "wow, pięknie" - pisali w komentarzach zachwyceni fani, którym bardzo spodobała się ta odważna przemiana Katarzyny Zielińskiej, która do nowej fryzury dobrała nawet kolorystycznie sweter. Wszystko to świetnie ze sobą współgra. 

Jesienią taki look prezentuje się wręcz fenomenalnie. Myślicie, że Katarzyna Zielińska w przyszłości zdecyduje się na jeszcze jaśniejszy odcień? 
Zobacz także:


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy