Reklama

Reklama

Kate Wasley. Piękno nie ma rozmiaru

Kate Wasley od kilku lat robi karierę w show-biznesie. Wszystko zaczęło się jednak w jej głowie. To zmiana podejścia i zaakceptowanie swojej figury pozwoliły jej rozwinąć skrzydła!

Konto Kate Wasley w mediach społecznościowych obserwuje już ponad 353 tysiące osób. 26-letnia australijska modelka regularnie publikuje na Instagramie nowe posty, zachęcając jednocześnie swoje fanki do tego, aby zaakceptowały swoje ciało. 

Blondwłosa piękność w rozmiarze plus size udowadnia, że atrakcyjność nie zależy jedynie od rozmiaru i wcale nie trzeba na siłę się odchudzać, aby świetnie wyglądać. 

Kate Wasley od dawna sprzeciwia się retuszowaniu zdjęć i sama również chętnie eksponuje swoją naturalną urodę, bo uważa, że nie należy na siłę idealizować sylwetki.

Reklama

Jeszcze do niedawna modelka nie akceptowała do końca tego, jak wygląda jej ciało, ale podejście influencerki się zmieniło i zaczęła wrzucać do sieci śmiałe zdjęcia. Teraz chce pokazywać followersom, że podziwiane na całym świecie gwiazdy perfekcyjny wygląd często zawdzięczają pracy dobrego grafika komputerowego, a nie jedynie działalności matki natury. 

W ostatnich latach kariera Kate Wasley nabrała tempa. Modelka plus size pozowała m.in. do magazynu "Sports Illustrated", który jest coraz bardziej otwarty na zróżnicowane piękno. 

Jak wam się podoba Kate Wasley? Prawda, że seksowna blondynka rozpala zmysły?

*****

Chcę pomóc 1 % - Strona Fundacji POLSAT - Jesteśmy dla dzieci

Więcej gorących tematów:

Ashley Tisdale urodziła dziecko! 

Elżbieta Jaworowicz odchodzi z TVP?! 

Fenomen Kim Kardashian? To bardzo proste! 

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kate Wasley | Plus size | modelka xxl | gwiazdy | wybieg

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy