Reklama

Reklama

Kinga Rusin eksponuje figurę w stroju kąpielowym. Wiemy, co teraz robi!

O Kindze Rusin przez pewien czas było dość cicho w mediach. Teraz jednak dziennikarka oznajmiła wszystkim, czym aktualnie się zajmuje. Wiele osób na pewno zazdrości jej takiego miejsca pracy!

49-letnia Kinga Rusin ostatnio nie była zbyt aktywna w mediach społecznościowych. Po tygodniach milczenia zdecydowała się jednak zabrać głos, aby poinformować swoich fanów, co u niej słychać. 

W poście opublikowanym na swoim instagramowym profilu dziennikarka wyznała, że jej życie bardzo się zmieniło. Dodała zdjęcie w białym stroju kąpielowym, które zachwyciło fanów. 

Kinga Rusin wyznała też, że obecnie pracuje nad nowymi kosmetykami to z niesamowitego miejsca. Prezenterka pracuje z maleńkich wysp na Oceanie Indyjskim. 

Co takiego napisała? 

"Czas rozpocząć 2021 na Instagramie, bo dostaję coraz więcej pytań o to, co u mnie. Tak więc krótki meldunek w kilku sprawach. Pytacie gdzie teraz jestem. Od połowy listopada pracujemy razem z Markiem z maleńkich wysp na Oceanie Indyjskim. "Biuro" jest metr od szmaragdowej wody. Bezpiecznie (mało ludzi i wszyscy regularnie badani na Covid), ciepło, pięknie i dobrze dla naszego biznesu, bo w bliskim kontakcie z wieloma kontrahentami i laboratoriami zajmującymi się egzotycznymi składnikami naturalnymi" - zdradziła Kinga Rusin w swoim nowym poście. 

Reklama

Jesteście zaskoczeni tym, co słychać u dziennikarki? Jak widać, dobrze jej się powodzi!

Zobacz także:

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy