Reklama

Reklama

Krzysztof Rutkowski pije szampana w samolocie. Co za luksus!

Krzysztof Rutkowski wciąż fascynuje, wywołuje duże zainteresowanie i kontrowersje. Tym razem najsłynniejszy polski detektyw poleciał w tajemniczą podróż samolotem w klasie biznes. Jak sobie radzi Krzysztof Rutkowski w takim luksusie? Okazuje się, że pasuje do niego idealnie!

Krzysztof Rutkowski to jeden z najsłynniejszych polskich detektywów. Zasłynął m. in. zaangażowaniem w głośnej sprawie zaginięcia małej Magdy w Sosnowcu w 2012 roku. Postanowił zaangażować się w sprawę w trzecim dniu poszukiwań. Działał na zlecenie rodziców dziewczynki, zorientował się jednak, że w zaginięcie dziecka może być zaangażowana matka dziecka, którą skłonił później do przyznania się do winy w rozmowie w cztery oczy.

Dziś Rutkowski cieszy się ogromną popularnością, mimo wielu kontrowersji. Prowadzi swojego Instagrama i pokazuje osobiste momenty z życia z Mają, która jest jego żoną i wspólniczką jednocześnie, a także synem Krzysztofem Juniorem. Ostatnio mogliśmy oglądać chociażby jego nietuzinkowe przebranie podczas zabawy na urodzinach syna.

Krzysztof Rutkowski cieszy się luksusem w klasie biznes

Reklama

Krzysztof Rutkowski tym razem pochwalił się swoją podróżą. Nie zdradził destynacji ani innych szczegółów - wiadomo tylko, że leciał "daleko".

- powiedział tajemniczo.

Najbardziej znany polski detektyw, obwieszony złotymi ozdobami, cieszył się prawdziwymi luksusami klasy biznes, popijając szampana. Podzielił się przy tym interesującą myślą, wygłoszoną po rosyjsku na swoim Instastory:

Krzysztof Rutkowski w podróży. Fani komentowali stylizację i luksus

Post Krzysztofa Rutkowskiego nie umknął fanom. Ścigali się w komplementach i drobnych docinkach wobec słynnego detektywa.

Jak myślicie, dokąd leciał Krzysztof Rutkowski? Czy przed nim kolejna wielka misja?

Przeczytaj też:

Krzysztof Rutkowski na urodzinach syna. Uwagę zwraca jego coraz wyższa fryzura!

Dagmara Kaźmierska pozuje na prywatnym jachcie. Oto kto jej towarzyszył!

Film o Maryli Rodowicz w święta w TVP. Opowie o miłościach jej życia

* * *

Zobacz więcej:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Rutkowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje