Reklama

Reklama

Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w ogniu krytyki. Co zrobił?

Łukasz i Oliwia zyskali popularność za sprawą programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Na ogół ich posty w mediach społecznościowych wzbudzają zachwyt internautów. Tym razem było jednak inaczej. Zobaczcie, czym naraził się fanom młody tata!

Łukasz i Oliwia byli jedną z par dopasowanych przez grono specjalistów w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Szybko stało się jasne, że eksperci się nie pomylili. Telewidzowie od razu ich polubili. 

Nic dziwnego, w końcu widać było, że rodzi się między nimi prawdziwe uczucie. Pokonali barierę w postaci odległości i dziś nadal są szczęśliwym małżeństwem. Powitali też na świecie synka. 

Niestety ostatnio Łukasz, który pozostaje aktywny w mediach społecznościowych, zdenerwował internautów, reklamując w jednym ze swoich postów dietę pudełkową. 

Reklama

Jego followersi uznali, że mężczyzna "dał się sprzedać", a on zareagował. 

Co odpisał im młody tata? 

"Wstyd to kraść. Tak mnie rodzice uczyli i tego będę się trzymać" - stwierdził Łukasz Kuchta, przy okazji pozdrawiając osobę, która zarzuciła mu, że wykorzystuje okazję, aby zarabiać na popularności. Większość fanów stanęła po stronie młodego taty, który przecież nie zrobił niczego złego. 

A jakie jest wasze zdanie na ten temat? Dajcie znać w komentarzu!

Zobacz także:

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje