Reklama

Reklama

Maciej Musiał: Gorący czas

Maciej Musiał to jeden z najbardziej znanych aktorów młodego pokolenia. Popularność bez wątpienia przyniósł mu udział w serialu "Rodzinka.pl". Jednak swój talent Musiał pokazywał z każdym kolejnym projektem. Czy odkrył już wszystkie karty?

Aktorstwo okazało się dla niego przeznaczeniem, choć rodzice, którzy uprawiają ten zawód, nie wierzyli, że syn pójdzie w ich zawodowe ślady.

Uzdolniony muzycznie Maciej Musiał miał swój pomysł na ścieżkę kariery. Zaczynał od epizodów, ale szybko zauważono jego talent, który szedł w parze z nietuzinkową urodą.

Przystojny aktor wielokrotnie udowadniał, że przed kamerą czuje się jak ryba w wodzie. Zarówno na planie filmowym, a także na wielkiej scenie potrafił przekonać do siebie publiczność.

Mało tego... nie spoczął na laurach, kiedy jego popularność sięgała zenitu. Wiedział, że potrzebuje solidnego fundamentu. Dlatego postanowił studiować aktorstwo w Krakowie. Od podjęcia tej decyzji minęły już cztery lata. W tym roku na deskach krakowskiej PWST można podziwiać aktora w spektaklu dyplomowym.

Reklama

Poza tym Musiał nie zwalnia tempa i wciąż angażuje się w rozmaite projekty. Kolegom z branży zaimponował nawiązaniem współpracy z Netfiixem.

Czym jeszcze zaskoczy publiczność? Na razie widać, że pan Maciej ma dużo rzeczy na głowie, bo jego dotąd idealna cera daje wyraźnie symptomy stresu i przemęczenia. A może to kwestia diety? Trzymamy kciuki, aby wszystko ułożyło się po myśli zdolnego aktora. 

Zobacz także: 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maciej Musiał | aktor | kariera

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama