Reklama

Reklama

Maddie Ziegler w tygrysiej mini

Maddie Ziegler ma zaledwie 18 lat, a już cieszy się ogromną sławą w Ameryce. Kim jest gwiazda, która zachwyciła swoją ostatnią styliacją?

Maddie Ziegler to 18-letnia tancerka i modelka, która sławę zyskała dzięki w udziałowi w reality show Dance Moms kanale telewizyjnym Lifetime od 2011 do 2016 roku. Jednak punktem zwrotnym w jej karierze okazał się występ w teledysku Sia do piosenek "Chandelier" i "Elastic heart" w 2014 roku. To jednak nie koniec jej osiągnięć zawodowych. W 2017 wydała książkę "The Maddie Diaries", która trafiła na listę bestsellerów "The New York Times". Na Instagramie obserwuje ją oszałamiająca ilość internautów, sięgająca 14 milionów.

Reklama

Ostatnio paparazzi uchwycili moment, w którym szła na kolację do hollywodzkiej restauracji "Catch". Jej stylizacja już stała się hitem w mediach. Młodziutka tancerka na tę okazję postanowiła ubrać biały T-shirt wiązany z jednej strony, do którego dobrała krótką spódniczkę w tygrysie wzory, przypominającą nieco chustę. Całość stylizacji uzupełniła o wiązane sandałki na obcasie. 

Myślicie, że tygrysie motywy będą nowym hitem sezonu?Plotki, które mogą cię zainteresować

Julia Kamińska wypoczywa nad polskim morzem. Wygląda obłędnie! 

Marina Łuczenko-Szczęska w skąpej bieliźnie!

Nie żyje Charles Grodin! 

Żona Grzegorza Krychowiaka szaleje na wakacjach! 

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: maddie ziegler | tygrysie motywy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama