Reklama

Reklama

Maffashion pokazała dom! Jest ogromny i robi wrażenie!

Maffashion jest obecnie w trakcie przeprowadzki do nowego, pięknego domu, który urządza już od kilku miesięcy. Niedawno na Instagramie pochwaliła się pierwszymi zdjęciami posiadłości. Jej rozmiar robi wrażenie. Maffashion zaznacza, że piękne wykończenie to zasługa jej partnera. Dziękuje Fabijańskiemu za ogrom pracy, który włożył w stworzenie rezydencji.

Maffashion czeka przeprowadzka

Maffashion nie może narzekać na nudę. Zarówno w jej życiu prywatnym, jak i zawodowym dużo się dzieje. Influencerka we wrześniu ubiegłego roku została mamą. Długo trzymała ciążę w tajemnicy,  ale gdy już urodziła  małego Bastiana, często pokazuje go na swoim Instagramie. Dumni rodzice przez wiele miesięcy remontowali nową posiadłość. Maffashion trzymała postępy prac w tajemnicy. Pokazywała niewiele, przekonując fanów, że kiedy wszystko będzie już gotowe, zdradzi dużo więcej.

Maffashion uznała, że dom jest już prawie gotowy i wreszcie może się nim pochwalić. "Pokazuję wam niedokończone pomieszczenia, ale nie mogę się powstrzymać. Jakieś 70 proc. jest skończone" - zaznaczyła na początku nagrań.

Reklama

Nowa posiadłość Maffashion robi wrażenie!

Dom Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego robi niesamowite wrażenie. Jest przestronny i urządzony w nowoczesnym  stylu. Przeważają stonowane kolory - głównie szarości i brązy. Materiały, na które zdecydowała się para to głównie beton, drewno i marmur.

Kuczyńska pokazała fanom kuchnię. Podczas demonstracji influencerka zauważyła niewielką plamę na szarym blacie. To rozproszyło jej uwagę. "Kuchnia jest jeszcze nieskończona. To wszystko jest praktycznie pochowane. Wszystko ładnie zabudowane. Nie ma żadnych gratów" - zaznaczyła, zwracając uwagę, że jest zwolenniczką praktycznych rozwiązań.  

Na drugim piętrze w domu Maffasion i Fabijańskiego znajduje się sypialnia - również utrzymana w ciemnej szarości,  garderoba i pokój małego Bastka. Influencerka dziękuje na Istagramie swojemu partnerowi Sebastianowi Fabijańskiemu za to, jak wiele pracy i zaangażowania włożył w urządzanie wspólnego lokum.

Posiadłość Maffasion otacza imponujący, drewniany taras oraz ogród, na którym znajdują się już zabawki Bastiana. Para najprawdopodobniej wprowadzi do domu już niebawem. 

Przeczytaj również:

Aleksandra Żebrowska pokazuje pierś w słusznej sprawie

Wyścig puddingów na rzece. Nietypowa forma świętowania

Zobacz również: 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje