Reklama

Reklama

Maja Bohosiewicz na fit wyjeździe

Maja Bohosiewicz bardzo aktywnie działa na swoim Instagramie. Chociaż aktorsko nie może narzekać na nadmiar zleceń, prężnie rozwija swoją firmę ubraniową Le Collet. Znajduje również czas na aktywność fizyczną.

Maja Bohosiewicz debiutowała na ekranie w 2008 roku w serialu "Londyńczycy". Należy do tego grona celebrytek, które bardzo chętnie dzielą się kulisami swojego życia na Instagramie. Mimo, że nie można podziwiać jej na ekranie telewizyjnym, aktorka sporą część swojego czasu przeznacza na prowadzenie własnej firmy ubraniowej.

Jest także mamą dwójki dzieci i żoną biznesmena, Tomasza Kwaśniewskiego. Mimo licznych obowiązków gwiazda znalazła chwilę, by odetchnąć nad polskim morzem na obozie sportowym.

Ostatnio podzieliła się z obserwatorami postem, w którym chwali się, że przebiegła na czczo 8 kilometrów. Aktorka postanowiła zadbać o formę wyjeżdżając na "Fit Camp", na którym ćwiczy pod okiem trenera. Na relacji podzieliła się też nowym sposobem, dzięki któremu ma nadzieję, że zrzuci kilogramy. - Postanowiłam zrobić test. Jem na śniadanie tylko białko i tłuszcz, bez węglowodanów. Zobaczymy, czy waga ruszy po trzech dniach - napisała. 

Reklama

Uważacie, że aktorka ma z czego chudnąć? 

***

Plotki, które również mogą ci się spodobać: 

Magdalena Lamparska przeszła metamorfozę! 

Pamela Anderson zdradziła, co myśli na temat serialu o jej sekstaśmie! 

Harry i William. Nigdy nie mieli dobrych relacji? 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: odchudzanie | diety gwiazd

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy