Reklama

Reklama

Majka Jeżowska pokazała syna

Dziś jest już dorosłym mężczyzną. To właśnie dla niego wokalistka wiele lat temu nagrała utwór „A ja wolę moją mamę”. Zobaczcie, jak obecnie prezentuje się syn Majki Jeżowskiej!

Majka Jeżowska niejednokrotnie już mówiła o tym, że to dla swojego syna Wojtka nagrała utwór „A ja wolę moją mamę”. Piosenka w mgnieniu oka stała się ogromnym hitem. Chwytliwa melodia i poruszające słowa okazały się przepisem na sukces. Niedawno popularna wokalistka pochwaliła się w mediach społecznościowych nowym zdjęciem, na którym oprócz niej jest też jej ukochany syn. 

Mężczyzna to dziś prawdziwy przystojniak!

"Mam już baaaaardzo dorosłego syna , z którego jestem mega dumna ! Synu, Podążaj za głosem serca, za marzeniami , bądź zdrowy i pełen miłości" (pisownia oryginalna) - napisała Majka Jeżowska pod nową fotografią, kolejny raz udowadniając, że z Wojtkiem łączy ją wyjątkowa więź. 

Wokalistka bardzo często podkreśla w wypowiedziach publicznych, jak ważny jest dla niej syn. Rodzina to dla niej priorytet. Spoglądając na powyższe zdjęcie można zauważyć, że Majka Jeżowska i jej syn są do siebie bardzo podobni. Zwłaszcza pod względem rysów twarzy.

Reklama

Zobacz także:Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Majka Jeżowska | gwiazdy | dzieci gwiazd | celebryci

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy