Reklama

Reklama

Małgorzata Kożuchowska w odważnej sukni

Aktorka zazwyczaj nie wybiera kontrowersyjnych sukienek, dba o wizerunek, a w swoich mediach społecznościowych nie epatuje nagością. Jednak tym razem pokazała zdjęcie, na którym widać sporo odkrytego ciała.

Stylizacje Małgorzaty Kożuchowskiej często budzą podziw, kiedy kobieta pojawia się na imprezach branżowych. Zawsze wygląda elegancko i kobieco. Choć aktorka nie wstydzi się swojego ciała, to najczęściej stroni od mocno wyzywających kreacji. 

W mediach społecznościowych także nie dzieli się dużą ilością prowokacyjnych zdjęć. Ostatnio zrobiła wyjątek i udostępniła zdjęcie, na którym pozuje w mocno prześwitującej sukni.

Na fotografii Małgorzata Kożuchowska ma na sobie tylko stylizację wykonaną z cienkiej siatki, na którą naszyte są zdobne elementy układające się według linii ciała. Obok sylwetki widnieje napis ''zmysłowość''. Zdjęcie to fragment sesji do magazynu PANI.

Reklama

Czy aktorka chce podkreślić, jak ważna jest dla niej kobiecość czy dodać kontrowersji swojemu wizerunkowi? Jedno jest pewne, fani są zachwyceni, a w komentarzach sypią się same komplementy.

Zobacz także:


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje