Reklama

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan świętuje urodziny

Promienna, uśmiechnięta, szczęśliwa. Małgorzata Rozenek-Majdan na zdjęciu, które umieściła na Instagramie, wzbudza zachwyt swoich fanów. Jak celebrytka świętuje urodziny?

W domowym zaciszu cicho nie jest. Ze zdjęcia umieszczonego w mediach społecznościowych wręcz emanuje rodzinny gwar. Jedna sofa jest w stanie pomieścić najważniejszych mężczyzn w życiu Małgorzaty Rozenek-Majdan.

Rodzina zadbała także o detale. W salonie Perfekcyjnej Pani Domu nie mogło zabraknąć urodzinowych dekoracji. Srebrne balony i rozsiane na stolikach kwiaty to idealna kompozycja urodzinowego dnia.

Przy stole nie mogło zabraknąć ulubieńców Małgorzaty Rozenek-Majdan. Czworonogi zawsze są w pobliżu i towarzyszą pani Małgorzacie niemal wszędzie.

Dress code poszedł w odstawkę na rzecz wygody. Paski? Czemu nie, one zawsze się obronią i są ponadczasowe. Trudno się dziwić, że gwiazda TVN-u postawiła na domowy look. Fani już trzymają kciuki za poród, na który cała rodzina czeka z niecierpliwością. Być może następny post będzie już z nowym członkiem rodziny? 

Reklama

Zobacz także: 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje