Reklama

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan w wiosennej mini

Magłgorzata Rozenek-Majdan efektywnie wykorzystuje czas pandemii. Marka odzieżowa, która stworzyła mama trzech synów doczekała się stacjonarnego sklepu. Fanki już zacierają ręce.

Dla Małgorzaty Rozenek-Majdan nie ma rzeczy niemożliwych. Celebrytka doskonale wie, jak rozkręcić rodzinny biznes. Szycie damskie kolekcji było wstępem do czegoś więcej . I tak tez się stało. Marka modowa należąca do żony Radosława Majdana zdobywa kolejne szczyty. Tym razem MrsDrama to nowy brand, ale już zyskał grono fanek. Polki doceniły nie tylko projekty, ale także jakość sprzedawanej odzieży. Ważne jest to, że marka proponuje całą rozmiarówkę i każda kobieta jest w stanie znaleźć coś dla siebie, ale wróćmy do twórczymi marki, która nie przestaje zaskakiwać swoich fanów.

Reklama

Na Instagramie umieściła zdjęcie w wiosennej stylizacji. Sukienka zdecydowanie odsłania nogi pani Małgorzaty Rozenek-Majdan. Do tego błękitna marynarka i delikatne szpilki. Pod wrażeniem tego out fitu byli fani mentorki ładu i spokoju. Jak wam się podoba ta stylizacja? My wciąż przyzwyczajamy się do nowej rzeczywistości tzn. stylizacji bez maseczek, które w ciągu ostatnich miesięcy szczelnie zakrywały to, co najpiękniejsze u naszych gwiazd!

Zapraszamy na naszego Instagrama! Eurowizja nie ma przed nami tajemnic

Eurowizja 2021. Rafał Brzozowski nie wystąpi w Rotterdamie?! Koronawirus w polskim zespole!

Eurowizja. Pilne wiadomości z Rotterdamu - jeden z członków polskiej delegacji na Eurowizję 2021 otrzymał pozytywny wynik na koronawirusa

Pamela Anderson zdradziła, co myśli na temat serialu o jej sekstaśmie! 

Harry i William. Nigdy nie mieli dobrych relacji? 

Monika Chwajoł w kreacji z głębokim dekoltem. Zaliczyła "modową wpadkę" na komunii? Internauci podzieleni 

Rodzina Marty Linkiewicz musiała zmienić nazwisko! Patoinfluencerka podzieliła się trudnymi sprawami rodzinnymi 

Herbuś pokazała, jak wygląda bez makijażu. "Zmysłowość i natura, boska!" - komplementują internauci Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: MRSDrama | moda | marka modowa | outfit | Mini

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy