Reklama

Reklama

Mandaryna i Michał Wiśniewski spędzili razem sylwestra

Michał Wiśniewski udostępnił na Instagramie krótkie wideo, na którym wygłupia się ze swoją byłą żoną – Martą Mandrykiewicz. Wszystko wskazuje na to, że celebryci spędzili razem sylwestra.

Para poznała się podczas wspólnych występów z zespołem "Ich Troje". Mandaryna pracowała wówczas jako główna tancerka i choreografka. Zakochani wzięli ślub w Kirunie, a cała ceremonia była transmitowana na żywo w programie "Jestem, jaki jestem". Ich związek przetrwał tylko cztery lata i w tym czasie para doczekała się dwójki dzieci: Xaviera Michała i Fabienne Marty. Po rozpadzie ich małżeństwa Michał był związany z Anną Świątczak i Dominiką Tajner, ale również te relacje nie przetrwały próby czasu.

Ubiegły rok był dla Wiśniewskiego prawdziwym wyzwaniem. W jego małżeństwie z córką prezesa Polskiego Związku Narciarskiego - Dominiką Tajner nie działo się najlepiej i para zdecydowała się na rozwód. Jakiś czas później Tajner zostały przedstawione zarzuty, dotyczące wyłudzenia kredytu w kwocie miliona złotych.

Reklama

Michał Wiśniewski postanowił odreagować emocjonujący rok i spędził sylwestra w towarzystwie Marty Mandrykiewicz. Artysta zabawiał publiczność podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów w Polsacie, a później przeniósł się do baru i tam witał nowy rok. O tym, że Marta bawi się razem z nim poinformował obserwatorów na Instagramie. Podzielił się z nimi zabawnym wideo, na którym oboje stoją dziwne miny.

Fani od razu zareagowali i zaczęli wypytywać, czy przypadkiem celebryci nie wrócili do siebie. Większość z nich nie ukrywała zadowolenia z tego, że Marta i Michał mogliby znów tworzyć parę.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje