Reklama

Reklama

Metamorfoza Kelly Osbourne

Brytyjska piosenkarka od najmłodszych lat była na świeczniku mediów. Kelly Osbourne zachwyciła ostatnio fanów swoją wielką przemianą.

Kelly Osbourne, córka Ozzy'ego Osbourne'a od najmłodszych lat musiała żyć pod presją tabloidów. Jej ojciec jako wieloletni członek zespołu "Black Sabbath" wzbudzał ogromne zainteresowanie, a co za tym idzie- jego rodzina również była narażona na ataki. Brytyjska wokalistka z tego właśnie względu musiała pogodzić się z obecnością kamer w jej życiu. Jako nastolatka zyskała popularność dzięki udziałowi w reality show "Rodzina Osbourne'ów", emitowanym przez stację MTV.

Kelly poszła w ślady ojca i również zajęła się muzyką. W latach 2002-2005 wydała trzy albumy studyjne. Cały stres nie pozostał jednak bez wpływu na psychikę gwiazdy. Już od wczesnych lat zmagała się z nadwagą spowodowaną odreagowywaniem przez kompulsywne jedzenie. 

Reklama

Trzy lata temu gwiazda podjęła jednak bardzo ważną dla niej decyzję, która odmieniła jej życie. Wokalistka poddała się operacji zmniejszenia żołądka. W czasie pandemii postanowiła jeszcze bardziej skupić się na zadbaniu o swój wygląd, czego efektem jest zrzucenie- jak sama ujawniła- prawie 40 kg. 

Jak podoba Wam się nowy wizerunek wokalistki?

Inne gorące plotki:

Izabella Miko zmieniła fryzurę! 

To już koniec skandalu ze zwycięzcą Eurowizji 2021? 

Kuba Wojewódzki współpracuje z matką kostiumów kąpielowych! 

Mama Blanki Lipińskiej robi furorę. Co za figura! 

Radosna nowina od Lewandowskich! 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje