Reklama

Reklama

Metamorfozy, które wstrząsnęły polskim show-biznesem

Te przemiany wstrząsnęły polskim show-biznesem. Oto znane panie, które na przestrzeni lat zmieniały się niczym kameleony. Niektóre przeszły tak spektakularne metamorfozy, że aż trudno je rozpoznać na zdjęciach sprzed lat!

Czas biegnie nieubłaganie i nie pozostaje obojętny wobec nikogo, chociaż można odnieść wrażenie, że dla niektórych jest wyjątkowo łaskawy... 

Mnóstwo polskich celebrytek atrakcyjny wygląd zawdzięcza różnego rodzaju zabiegom upiększającym. Zarówno tym pielęgnującym, jak i takim, które wymagają interwencji chirurga plastycznego. 

Czasem jednak wystarczy już sama zmiana stylu, fryzury i makijażu, a różnica jest widoczna gołym okiem. 

Które znane panie zaskoczyły nas najbardziej swoimi spektakularnymi metamorfozami? Oto kilka spośród nich! 

Reklama

Marta Wiśniewska

"Znacie Every Night?! Znacie?!" - jeżeli tak, to na pewno znacie również Mandarynę, która w piętnaście lat temu była najpopularniejszą polską gwiazdą muzyki rozrywkowej. 

Piosenki byłej małżonki Michała Wiśniewskiego nuciła wtedy cała Polska. Trudno było sobie wyobrazić udaną taneczną imprezę bez hitów z albumów "Mandaryna.com" oraz "Mandarynkowy sen". 

Marta Wiśniewska po nieudanym występie w Sopocie na dłuższy czas zniknęła z polskiego show-biznesu. Dziś znów jest popularna i, pomimo że nie jest już tak znana jak przed laty, wciąż ma oddane grono fanów. 

Artystka skupiła się na tańcu i przeszła wizualną przemianę. Zrezygnowała z krzykliwego wizerunku, postawiła na lżejszy makijaż i zmieniła fryzurę. Wygląda inaczej, ale wciąż zachwyca. To przepiękna kobieta! 

Dorota RabczewskaPodobnie jak Mandaryna, również Doda zmieniła się na przestrzeni lat. Artystka wypiękniała i zrezygnowała z wyzywających kostiumów w krzykliwych kolorach, zamieniając je na nieco bardziej stonowane outfity. 

Dorota Rabczewska, w przypadku której intelekt zdecydowanie dorównuje urodzie, zawsze była atrakcyjna, ale teraz, w wieku 37-lat wygląda lepiej niż kiedykolwiek. Gwiazda, której IQ wynosi aż 156, ma wysportowaną sylwetkę, którą chętnie chwali się w mediach społecznościowych. 

Doda ostro ćwiczy, aby móc cieszyć się takim wyglądem, ale jest warto. 

Spójrzcie tylko na jej brzuch! 

Więcej spektakularnych metamorfoz znajdziecie na kolejnej stronie >>>

Anna Guzik44-letnia Anna Guzik, jak sama przyznaje, korzysta z zabiegów medycyny estetycznej, jednak stroni od intensywnych zmian. Stara się zachować naturalność i widać to po jej wizerunku, który nie jest przerysowany. 

Wręcz przeciwnie, aktorka, która zdobyła sporą popularność dzięki roli "Heli w opałach" oraz Żanety w "Na Wspólnej", wygląda bardzo naturalnie. 

Widzowie pokochali aktorkę pomimo tego, że miała kilka nadprogramowych kilogramów, które wcale nie ujmowały jej urody. Kilka lat temu postanowiła przejść jednak wizualną przemianę i postanowiła schudnąć. 

Postawiła na odpowiednie odżywianie i aktywność fizyczną, biorąc udział w szóstej edycji "Tańca z gwiazdami". Zdrowy tryb życia wszedł jej w krew i dziś cieszy się fantastyczną sylwetką. 
Dominika Gwit

Dominika Gwit stała się znana polskim fanom za sprawą filmu "Galerianki" oraz popularnego serialu "Przepis na życie", jednak w mediach najczęściej mówi się o niej za sprawą metamorfozy, którą przeszła kilka lat temu. 

Aktorka w 2014 roku postanowiła zmienić swoją dietę i schudła tak bardzo, że wyglądała jak zupełnie inna osoba. 50 kilogramów mniej nie było jednak długotrwałym efektem odchudzania, bo artystka dość szybko wróciła do poprzedniej wagi. 

O swojej przemianie Dominika Gwit opowiedziała w książce "Moja droga do nowego życia", jednak po czasie wyznała, że dieta doprowadzała ją do obsesji. 

Teraz pomimo tego, że ma nadwagę, jest pewna siebie i dobrze czuje się w swojej skórze. 

Jolanta Rutowicz

36-letnia Jolanta Rutowicz stała się znana za sprawą programu "Big Brother", który przyniósł jej rozgłos, o jakim pomarzyć może niejedna celebrytka. 

Celebrytka wzbudzała kontrowersje swoim zamiłowaniem do różowych, wyzywających strojów i pluszowych jednorożców. 

Dziś po jej długich, nieco kiczowatych tipsach i przesadnym makijażu nie ma już śladu. Jola Rutowicz mieszka obecnie za granicą, stroni od rozgłosu i skupia się na swoim życiu prywatnym, a jej wizerunek znacząco zmienił się wraz z upływem czasu. 

Obecnie Jola Rutowicz jest blondynką i nie wybiera już tak krzykliwych elementów garderoby.

Która przemiana zrobiła na was największe wrażenie?

A może znacie inne celebrytki, które zmieniły się niczym kameleony na przestrzeni lat? 

***

Czytaj również:

Modelka plus size mówi o samoakceptacji

"Szanowna Pani Dziekano". Po co nam feminatywy?

Seksualność Polaków. Jak pokonać lęki i uprzedzenia?

Lindsay Lohan ze szczytu na dno i z powrotem! 

Zobacz także:


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: gwiazdy | metamorfoza | przemiana gwiazd | Mandaryna | Doda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy