Reklama

Reklama

Michał Koterski i Marcela Leszczak rozstali się

Marcela po kilku miesiącach wymigiwania się od komentarzy na temat związku z Michałem Koterskim w końcu wyznała, że nie jest już jego narzeczoną. Czy Michał potwierdzi tę informację?

Związek Marceli Leszczak i Michała Koterskiego był szeroko komentowany w mediach. Para niejednokrotnie wypowiadała się o swojej relacji w mediach społecznościowych, dziękując sobie za wsparcie w trudnych chwilach. Michał wciąż powtarzał, że to dzięki partnerce wyszedł z nałogu, a jego życie zmieniło się na lepsze. Parę scalił dodatkowo ich syn Fryderyk. Jak się jednak okazało, nie na długo.

Jakiś czas temu w sieci pojawiły się plotki, że narzeczeni przechodzą poważny kryzys. Marcela zaczęła publikować na Instagramie jednoznaczne posty, z których wynikało, że para się rozstała. Wszystkiemu zaprzeczał Michał. Z jego wpisów na Instagramie wynikało, że między nimi nic się nie zmieniło i nadal są zaręczeni. Fani nie mogli odnaleźć się w całej tej sytuacji i nie wiedzieli komu wierzyć.

Reklama

Teraz sprawa wydaje się już prosta. Marcela opublikowała ostatnio zdjęcie, na którym pozuje nago. Jej obserwator zapytał ją w komentarzu, czy jej narzeczony nie jest o nią zazdrosny. Celebrytka odpowiedziała be ogródek:

"Nie mam narzeczonego. Teraz Frysio jest najważniejszym mężczyzną na świecie" - napisała.

Byli narzeczeni najwidoczniej świetnie radzą sobie jako single. Marcelina pochwaliła się ostatnio nowym lokum, a Michał spędził swoje urodziny w mieście Medziugorie w Bośni i Hercegowinie.

Modelka zaskoczyła także fanów najnowszym wpisem na Instagramie, w którym dosadnie potwierdziła, że nie czeka na swój ślub.

"No i zrobiłam tylko nie na swój ślub i to jeszcze jednorożce. Nasuwa się od razu piosenka Brodki. Kojarzycie jaka?" - napisała w poście.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje