Reklama

Reklama

Michał Żebrowski cieszy się z narodzin dziecka

Michał Żebrowski niedawno po raz trzeci został ojcem. Szczęśliwy tata dzieli się zdjęciami pociechy w mediach społecznościowych. Jego syn ma bardzo oryginalne imię. Jesteście ciekawi, jak się nazywa?

Narodziny dziecka to zawsze wyjątkowy czas dla rodziców. Doskonale wiedzą o tym Michał i Aleksandra Żebrowscy, którzy niedawno powitali na świecie trzeciego syna.

Maleńki Feliks przyszedł na świat 6 sierpnia. Zdjęciami maleństwa i jego imieniem, pochwalił się dumny tata w mediach społecznościowych. 

Aleksandra i Michał Żebrowscy tworzą jedną z najtrwalszych par w polskim show-biznesie. Są razem od kilkunastu lat i nie przeszkadza im różnica wieku. Aktor jest starszy od swojej ukochanej o 15 lat. 

Widać, że łączy ich wielkie uczucie. Para ma już dwóch synów: Franciszka i Henryka. Chłopcy na pewno bardzo cieszą się, że ich rodzina się powiększyła. 

Reklama

Aleksandra Żebrowska jest szczęśliwą mamą, ale nie zawsze było jej łatwo. Jakiś czas temu wyznała, że chociaż nie może się doczekać trzeciego porodu, to tak naprawdę jest w ciąży już po raz siódmy. 

Widać, że Michał Żebrowski jest bardzo szczęśliwy, a ojcostwo mu służy! 

Zobacz także:

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje