Reklama

Reklama

Michelle Pfeiffer wciąż zachwyca urodą. Bardzo się zmieniła?

Michelle Pfeiffer w latach 90. była uważana za jedną z najseksowniejszych aktorek na świecie. Dziś nadal zachwyca talentem i wyglądem. Nic dziwnego, że na brak propozycji zawodowych nie może narzekać. Jak teraz wygląda?

62-letnia Michelle Pfeiffer wciąż zachwyca urodą i zgrabną sylwetką. W latach 90. była uważana przez wielu za jedną z najseksowniejszych aktorek i modelek świata. Michelle Pfeiffer zyskała dużą popularność, dzięki głównej kobiecej roli w filmie "Grease 2", który co prawda nie odniósł spektakularnego sukcesu, ale piękna i utalentowana aktorka została zauważona. 

Później przyszła pora na "Czarownice z Eastwick","Wspaniałych braci Baker" i "Człowieka z blizną". Wśród produkcji, w których wystąpiła Michelle Pfeiffer są również "Gwiezdny pył", Lakier do włosów i "Mroczne cienie". 

Reklama

Michelle Pfeiffer była w młodości przepiękną kobietą, jednak i teraz wygląda rewelacyjnie. Zdradziła kiedyś, że sekret jej urody to pozytywne nastawienie. Aktorka uważa, że na nasz wygląd wpływa to, jak sami siebie odbieramy. 

Aktorka nie odczuwa presji związanej ze swoim wyglądem. Akceptuje to, że czas upływa, a ona się zmienia. Ma do siebie duży dystans, czego nauczyła się z czasem. 

To podejście robi wrażenie! Zobacz także:


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Michelle Pfeiffer | gwiazdy | uroda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama