Reklama

Reklama

Mikołaj Roznerski otrzymał Złotą Telekamerę i wyznał miłość Adrianie Kalskiej

Mikołaj Roznerski , który otrzymał Złotą Telekamerę Tele Tygodnia, zdecydował się podczas uroczystej gali na miłosne wyznanie. Jego ukochana z pewnością była zachwycona tym romantycznym gestem. Co jeszcze powiedział popularny aktor?

Mikołaj Roznerski i Adrianna Kalska, którzy pojawili się na gali rozdania Telekamer Tele Tygodnia, tworzą jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu.

Najpierw połączyło ich uczucie na ekranie. Para zdobyła sympatię widzów "M jak miłość", a później okazało się, że w życiu prywatnym też mocno pomiędzy nimi iskrzy. 

Mikołaj Roznerski i Anna Kalska nie ukrywają już swojego uczucia. Otwarcie mówią, że się kochają, ale podczas gali Telekamer Tele Tygodnia popularny aktor, który otrzymał Złotą Telekamerę, zaskoczył fanów. 

Reklama

Mikołaj Roznerski odebrał Telekamerę i zdecydował się na miłosne wyznanie. Czule pozdrowił swoją ukochaną, Annę Kalską ze sceny.

"Adusiu, bardzo cię kocham" - powiedział artysta, zwracając się do partnerki. 

Następnie, gdy emocje już opadły, Mikołaj Roznerski zdecydował się również podziękować fanom w mediach społecznościowych za trzykrotne nagrodzenie go Telekamerą Tele Tygodnia. 

Wyraził również wdzięczność wobec produkcji, scenarzystów, ekipie technicznej i wszystkich przyjaciół z planu serialu. Mikołaj Roznerski oczywiście nie zapomniał też o najbliższych. 

Mikołaj Roznerski nie krył radości z powodu otrzymania Złotej Telekamery. Nic dziwnego, w końcu to spore osiągnięcie! 

Czy Mikołaj Roznerski był waszym faworytem do otrzymania tegorocznej Telekamery?

Dajcie znać w komentarzu!

Darmowy program - rozlicz PIT 2020

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Mikołaj Roznerski | Telekamery | gwiazdy | Adriana Kalska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy