Reklama

Reklama

Patricia Kazadi w modzie stawia na oryginalność

Patricia Kazadi wie, jak przyciągnąć uwagę fanów. Jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się z fanami swoimi zdjęciami i zabawnymi filmikami. Artystka wielokrotnie już udowodniła, że ma świetny gust. Co założyła tym razem?

Patricia Kazadi ma wiele talentów. Jest nie tylko świetną prezenterką, ale też śpiewa i próbuje swoich sił jako aktorka. Dodatkowo ma świetny gust. Często eksperymentuje ze swoim wyglądem. Zmienia nie tylko fryzury, ale też garderobę. 

Potrafi się ubrać tak, by optycznie się wyszczuplić, a przy okazji wyróżnić z tłumu. W jej stylizacjach nigdy nie wieje nudą, bo gwiazda jest bardzo kreatywna. Zna się na modzie i nie boi się odważnych stylizacji. Często też zmienia fryzury.

Na jej instagamowym profilu często pojawiają się fotografie, na których pokazuje, jak ubrała się danego dnia. Ostatnio Patricia Kazadi często nosi ciemne ubrania. Wie, jak je ze sobą łączyć, więc prezentuje się bardzo elegancko. 

Reklama

Patricia Kazadi udowadnia, że nie trzeba dużo odsłaniać, by robić wrażenie. 32-letnia gwiazda niebanalnie się ubiera. często pojawia się w sukienkach, które zakrywają jej dekolt i nogi. Niektórzy to uwielbiają, inni uważają, że w ten sposób się postarza. 

Nam bardzo podoba się oryginalny styl prezenterki. A wy, co myślicie? 

***

#POMAGAMINTERIA

Pięć rodzin, pięć dni i piętnaście wymagających treningów. Obóz Muay Thai, którego pierwsza edycja odbyła się w zeszłym roku, jest szansą dla młodzieży w spektrum autyzmu na poznanie smaku zdrowej rywalizacji, wygranej, a czasem także porażki. Jak mówią organizatorzy: "To, że nasi podopieczni nie utrzymują kontaktu wzrokowego z rozmówcą, nie znaczy, że nie mają nic do powiedzenia. Sport uczy nas szacunku do siebie i każdego rywala. Jeśli tego nie zrozumiesz, oddalasz się od mety". Organizacja tegorocznej edycji wciąż stoi pod znakiem zapytania, jednak dzięki ludziom dobrej woli szanse na wyjazd z każdym dniem rosną. I ty możesz pomóc! Sprawdź szczegóły! 

 Zobacz także:


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Patricia Kazadi | gwiazdy | stylizacje

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy