Reklama

Reklama

Polska Miss Świata z 1989 r. ma już 57 lat. Nadal wygląda oszałamiająco

Aneta Kręglicka, reprezentując Polskę w konkursie piękności, zdobyła tytuł Miss Świata w 1989 r. Miała wówczas 24 lata i wyglądała zjawiskowo. Dziś po ponad 30 latach nadal jest w doskonałej formie, a ciała mogłyby jej pozazdrościć nawet dwudziestolatki!

Aneta Kręglicka: Miss świata z 1989 r.

Aneta Kręglicka urodziła się w Szczecinie 23 marca 1965 r. Podczas studiów zdecydowała się wziąć udział w konkursie piękności. W lipcu zdobyła tytuł Miss Polonia i jako reprezentantka naszego kraju wyruszyła do Azji. 22 listopada 1989 r. w Hongkongu została ogłoszona najpiękniejszą kobietą świata.

Rozpoznawalność zyskał w serialu "Lokatorzy". Od tego czasu przeszedł metamorfozę >>

Dalsze losy Miss

Aneta Kręglicka w 1990 r. skończyła studia na Wydziale Ekonomiki Produkcji Uniwersytetu Gdańskiego i wyjechała do Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej, gdzie przez rok pracowała jako modelka i fotomodelka. W tym czasie w Polsce założyła fundację promującą zdrowy tryb życia. Praca modelki nie odpowiadała jednak Anecie Kręglickiej, toteż postanowiła poszukać dla siebie innej drogi. W latach 90. założyła, nieistniejącą już dzisiaj, jedną z pierwszych agencji reklamowych w Polsce. Od 2002 r. kobieta jest współwłaścicielką studia filmowego St. Lazare. 

Reklama

Prywatnie Aneta Kręglicka jest żoną reżysera Macieja Żaka, z którym tworzą udany związek od 24 lat i wychowują syna, Aleksandra.

Od czasu pojawienia się social mediów Aneta Kręglicka stała się ich aktywną uczestniczką. Jej profil na Instagramie śledzi 87 tysiące osób, a kobieta chętnie dzieli się na nim fragmentami ze swojego życia. Jej ostatnie posty z wakacji na Mykonos w Grecji wzbudziły niemałe zainteresowanie, a to za sprawą ciekawej kreacji, w której wystąpiła.

Podcasterka zmniejszyła żołądek i pokazała blizny po operacji! >>

Aneta Kręglicka w przeźroczystej sukience

Media zelektryzował najnowszy post Anety Kręglickiej w serwisie Instagram. 57-letnia była miss, pozuje do zdjęcia w mocno prześwitującej, białej sukience projektu Macieja Zienia. Piękna sukienka jest raczej ozdobą niż ubraniem, bo dobrze widać przez nią ciało i kostium kąpielowy Anety Kręglickiej. Internauci są zachwyceni formą i sylwetką byłej modelki. Zgodnie twierdzą, że ciała mogą jej pozazdrościć o wiele młodsze kobiety. W przypadku Anety Kręglickiej czas jakby się zatrzymał. Nadal jest piękną, seksowną kobietą.

Córka Claudii Schiffer to skóra zdjęta z matki? Tak dziś wygląda! >>

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Aneta Kręglicka | miss świata | Miss Polonia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy