Reklama

Reklama

Poznajcie nową Żonę Hollywood

Piękne, intrygujące i żyjące z rozmachem Polki mieszkające w Hollywood, powracają! W tym sezonie pojawią się zarówno znane widzom panie, jak i nowe bohaterki.

Jedną z nich jest Dżoana. Uwielbia wyzwania i adrenalinę, ale jednocześnie jest emocjonalną, uczuciową i pełną naturalnego wdzięku kobietą. Wciąż głodna nowych doświadczeń, kochająca podróże oraz nowe znajomości dusza towarzystwa, której nie opuszcza optymizm. Romantyczka, poszukująca miłości swojego życia. W pracy ambitna perfekcjonistka.

Do Nowego Jorku przyjechała w 2004 roku, w odwiedziny do siostry Żanett, która mieszkała tam już od dłuższego czasu. Zakochała się w tym mieście od pierwszego wejrzenia. W Nowym Jorku rozpoczęła studia aktorskie, ale jednocześnie próbowała też swoich sił jako modelka. Ambicja jednak pchała ją w kierunku innych wyzwań. Rozpoczęła więc pracę w dziale marketingu oraz  sprzedaży firmy Star Boxing, współpracującej ze światowej sławy bokserami, jak Oscar de la Hoya, Tarver czy Hopkins. Przeprowadzała także wywiady i pisała artykuły na temat znanych bokserów do Nowego Dziennika - polskiej gazety ukazującej się w Nowym Jorku.

Reklama

Dla Dżoany nie ma rzeczy niemożliwych. Z pewnością nie jest jej obca maksyma Walta Disneya - "jeśli potrafisz sobie coś wymarzyć, potrafisz także to osiągnąć".  Tak było również w przypadku jej pragnień o Wall Street. Jednak praca w firmie brokerskiej okazała się daleka od jej wyobrażeń. Całkowite poświęcenie, brak czasu dla siebie i wieczny stres - to rzeczywistość, w której nie chciała żyć.  Postanowiła więc spróbować swoich sił w innej dziedzinie. Wybór padł na nieruchomości i wynajem luksusowych apartamentów. Ta branża okazała się słusznym kierunkiem.  I kiedy po ośmiu latach razem z siostrą opuściła Nowy Jork i osiedliła się w Kalifornii, postawiła na zawód rzeczoznawcy i agenta nieruchomości. Obecnie  posiada własną firmę zajmująca się wyceną  domów. Dżoana twierdzi, że czas spędzony w Nowym Jorku był bezsprzecznie wspaniałym okresem w jej życiu.

Co słychać u znajomych twarzy? Iwona Burnat, właścicielka najdroższych psów w Hollywood oraz hinduski gwiazdor popu - Reggie są zaręczeni i szykują się do zapierającego dech w piersiach ślubu. Helena Deeds wraz z Rodrigiem zabiorą nas w sentymentalną podróż, podzielą się wyjątkowo niebezpiecznymi pasjami, a także przedstawią nową miłość w ich rodzinie.

Pierwszy odcinek kolejnego sezonu "Żon Hollywood" będzie można oglądać w telewizji TVN 13 lutego o 22.30.

materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje