Reklama

Reklama

Rebel Wilson jest coraz szczuplejsza!

Rebel Willson pochwaliła się instagramowym fanom efektami metamorfozy. Od jakiegoś czasu gwiazda walczy o wymarzoną sylwetkę. Jak teraz wygląda?

40-letnia Rebel Wilson jest absolwentką prawa na Uniwersytecie Nowej Południowej Walii. Jak wspomina w wywiadach, zawsze miała głowę do liczb i marzyła o karierze naukowej. Wszystko zmieniło się, gdy wzięła udział w akcji charytatywnej Rotary International. Wówczas przeniosła się na rok do Republiki Południowej Afryki i zachorowała na malarię. Choroba wywołała halucynacje, a młodej Rebel przywidziało się, że odbiera statuetkę Oscara. Właśnie wtedy zdecydowała, że chce rozpocząć karierę aktorską.

Z perspektywy czasu możemy przyznać, że była to świetna decyzja. Wilson zagrała w wielu hollywoodzkich produkcjach i zyskała ogromną popularność. Pojawiła się między innymi w takich filmach jak "Wieczór panieński", "Druhny", "Sztanga i cash", "Jojo Rabbit" serii "Pitch Perfect", rozbawiając widzów do łez.

Reklama

 Rebel od lat jest ambasadorką ruchu "body positive". Na początku roku postanowiła jednak rozpocząć treningi i dietę, aby zrzucić zbędne kilogramy. Ostatnio gwiazda podzieliła się efektami swojej przemiany na Instagramie.

Fani aktorki nie szczędzili jej komplementów.

"Wyglądasz wspaniale!", "Pięknie się prezentujesz. Motywujesz mnie do ćwiczeń", "Nie poddawaj się!" - pisali w komentarzach.

Zobaczcie, jak zmieniła się Rebel Wilson!

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Rebel Wilson

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy