Reklama

Reklama

Rodzina Tamary Arciuch się powiększyła

Tamara Arciuch opublikowała niedawno w mediach społecznościowych zdjęcie z uroczym szczeniaczkiem. Fani aktorki są zachwyceni nowym członkiem jej rodziny. Zobaczcie, jaki jest słodki!

Rodzina Tamary Arciuch i Bartka Kasprzykowskiego niedawno powiększyła się o nowego członka rodziny. Wszyscy od razu go pokochali, a "wesołą nowiną" aktorka pochwaliła się w mediach społecznościowych. 

Nie oznacza to jednak, że popularnej parze urodziło się kolejne dziecko. Prawda jest taka, że w ich domu zamieszkał uroczy szczeniaczek.

"Myślałam ,że zakończyłam już wychowanie bejbików... a tu proszę..." - napisała Tamara Arciuch pod opublikowanym przez siebie zdjęciem, na którym znalazła się ona sama i mały piesek. 

Fani aktorki od razu pokochali nowego członka jej rodziny. W komentarzach, które znalazły się pod fotografią, nie brakowało zachwytów nad maleńkim pupilem. Słodki szczeniak z miejsca podbił ich serca. 

Nic dziwnego. Spójrzcie tylko na niego! 

Reklama

Jedna z fanek zadała pytanie o to, jaka to rasa. Tamara Arciuch szybko jej odpowiedziała. Zdradziła, że jej pupil to krzyżówka maltańczyka z pudlem. 

Wygląda na to, że piesek szybko się zadomowił w nowym miejscu, a Tamara Arciuch uwielbia się nim opiekować. Tuliła go do serca zupełnie tak, jak dopiero co urodzone maleństwo. 

To naprawdę urocze! 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Tamara Arciuch | gwiazdy | zwierzęta | pupile

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy