Reklama

Reklama

Romee Strijd spodziewa się pierwszego dziecka

Romee Strijd podzieliła się z instagramowymi fanami radosną nowiną. Wraz ze swoim mężem, Laurenem van Leeuwenem, spodziewają się pierwszego dziecka.

Romee Strijd to holednerska modelka, która zyskała ogromną popularność dzięki współpracy z marką Victoria’s Secret. Karierę rozpoczęła jako nastolatka. Została wówczas zauważona przez łowcę talentów podczas zakupów w Amsterdamie.

Teraz współpracuje z takimi markami jak Prada, Balmain, Burberry, Celine, czy Calvin Klein. Niejednokrotnie znalazła się także na okładkach światowej sławy magazynów.

Prywatnie Romee jest związana od dziesięciu lat z Laurenem van Leeuwenem. Para pobrała się dwa lata temu. Teraz małżonkowie ogłosili, że spodziewają się pierwszego dziecka. Co ciekawe, Romee od kilku lat choruje na zespół policystycznych jajników, które zaburza wydzielanie hormonów, a tym samym utrudnia zajście w ciążę. Modelka przyznała, że od siedmiu lat nie miała miesiączki.

Reklama

Para ogłosiła niezwykłe nowiny na Instagramie, publikując długi i wzruszający post.

"Będziemy mieli dziecko! 2 lata temu, po 7 latach braku miesiączki, dowiedziałam się, że choruje na PCOS. Byłam zdruzgotana, ponieważ bycie mamą i posiadanie rodziny jest moim największym marzeniem. Byłam przerażona, że nigdy nie będę mogła go spełnić, ponieważ powiedziano mi, że naturalne zajście w ciąże będzie znacznie trudniejsze. Zaczęłam czytać informacje na temat PCOS i doszłam do wniosku, że moja choroba odbiegała od schematu. Pojawiła się, ponieważ moje ciało było w stanie walki i podróży. Oznacza to, że było narażone na ciągły stres" - napisała w poście.

Gratulujemy przyszłej mamie!

***

#POMAGAMINTERIA

Zróbmy małym pacjentom prezent na Dzień Dziecka

W Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie, na II piętrze, w budynku najbardziej oddalonym od wejścia, znajduje się mały oddział - Oddział Przeszczepiania Komórek Krwiotwórczych z sześcioma izolatkami. To tutaj trafia część dzieci chorych na nowotwory, żeby skorzystać z - czasami ostatniej - szansy powrotu do zdrowia i życia. Stowarzyszenie Koliber prowadzi zbiórkę, by z okazji Dnia Dziecka podarować małym pacjentom - nie zabawki, bo ich tam nie mogą mieć - ale m.in. nowe materace i pościel. Sprawdź szczegóły >>>

WESPRZYJ ZBIÓRKĘ >>>

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Romee Strijd | Victoria's Secret

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje