Reklama

Reklama

Sandra Kubicka kusi pod prysznicem

Sandra Kubicka wie, jak podnieść temperaturę na swoim instagramowym profilu. 25-letnia modelka opublikowała krótkie wideo, na którym widać, jak bierze prysznic. Pojawiło się pod nim mnóstwo komentarzy. Co pisali fani?

Sandra Kubicka jest 25-letnią modelką, której nazwisko jest znane również poza granicami Polski. Pracowała przy kampaniach różnych marek, między innymi "Nordstorma" czy "Delii". Ma również na swoim koncie odważne sesje zdjęciowe, na czele z sesją do "Playboya". 

Celebrytka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie często dzieli się ze swoimi fanami tym, co u niej słychać. Niedawno podzieliła się gorącym filmikiem, pod którym szybko zaczęły pojawiać się komentarze. 

"Wspaniale wyglądasz", "boska" - pisali zachwyceni followersi, pod opublikowanym przez Sandrę Kubicką krótkim wideo, w którym modelka zaprezentowała się w połyskującym cekinowym kostiumie kąpielowym. 

Reklama

Faktycznie wyglądała aż tak dobrze? 

Trzeba przyznać, że Sandra Kubicka wie, jak podnieść temperaturę w mediach społecznościowych. Nic dziwnego, że na Instagramie ma już ponad 600 tysięcy obserwujących!

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sandra Kubicka | gwiazdy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama