Reklama

Reklama

Sylwia Przybysz jest dumna z rodziny

Sylwia Przybysz opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie swojej śpiącej rodziny. Fani artystki nie kryli zachwytu w komentarzach pod fotografią. Co napisali?

Sylwia Przybysz to 21-letnia polska piosenkarka oraz youtuberka. Jej kariera muzyczna rozpoczęła się w Internecie. Artystka zamieszczała tam covery znanych piosenek. Dzięki temu została odkryta przez wytwórnię muzyczną "My music", z którą współpracowała aż do zeszłego roku. 

Teledysk do tej debiutanckiego singla "Plan" ukazał się w 2015 roku. Od tego czasu popularność młodej artystki stale rośnie. 

Sylwia Przybysz od kilku lat jest związana z o dwa lata od siebie starszym youtuberem Janem Dąbrowskim. Niedawno para powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Artystka urodziła córeczkę. Piosenkarka i jej ukochany wybrali dla niej przepiękne imię - Pola. 

Reklama

Młodzi rodzice są zachwyceni narodzinami dziewczynki. Zgodnie twierdzą, że dziecko jest spełnieniem ich marzeń. Chociaż są jeszcze bardzo młodzi, doskonale radzą sobie w nowych rolach. 

Jak wiadomo, rodzicielstwo to zarówno ogromna radość, jak i obowiązki, które czasami mogą okazać się męczące. Niedawno Sylwia Przybysz opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym Jan Dąbrowski śpi w objęciach z ich ukochaną córeczką. 

Ten widok rozczulił fanów artystki. Co napisali w komentarzach pod fotografią?

"Moja rodzina. Cudowne uczucie móc na nią patrzeć" - napisała w opisie Sylwia Przybysz. Fani artystki również nie kryli zachwytu uroczym widokiem. 

Większość z nich zgodnie stwierdziła, że to słodki widok i gratulowali Sylwii Przybysz tak cudownej rodziny. 

"Jakie słodziaki. Córeczka i tatuś" - stwierdziła w komentarzu jedna z instagramowych obserwatorek piosenkarki. 

Niektórzy zauważyli również, że Jan Dąbrowski wygląda na tym zdjęciu wyjątkowo młodo. Ktoś obcy, patrząc na fotografię spokojnie mógłby pomyśleć, że mężczyzna jest bratem dziewczynki. 

Jak się podoba to rodzinne zdjęcie?
Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sylwia Przybysz | gwiazdy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy