Reklama

Reklama

Tego już za wiele! Królowa Elżbieta II tego nie przewidziała

Elżbieta II ma problemy z personelem. Jak donosi "Daily Mail" ze względu na bunt pracowników, królowa będzie zmuszona zmienić świąteczne plany.

Okazuje się, że służba odmawia pracy w Boże Narodzenie. Personel rezydencji położonej w pobliżu wioski Sandringham nie chce spędzać świąt z dala od bliskich. Zespół składający się z dwudziestu pracowników został poproszony o pozostanie w posiadłości przez cztery tygodnie. Pracownicy, wśród których są sprzątaczki, pracownicy pralni i konserwatorzy, zbuntowali się przeciwko planom królowej.

Trzeba przypomnieć, że służba królowej od czasu wybuchu pandemii pracuje na pełnych obrotach w tzw. "bańkach", zespoły nie mieszają się, aby nie narażać brytyjskiej monarchini i jej męża na zakażenie wirusem. To oznacza, że mniejszy skład osobowy wykonuje zadania, do których wcześniej powołany był większy zespół.

Jeżeli pracownicy będą obstawać przy swoim, dla królowej to oznacza jedno. Będzie zmuszona zostać w zamku Windsor i pierwszy raz od 33 lat spędzić tam święta.

Reklama

Zobacz także:

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy