Reklama

Reklama

Wielki test w "Projekcie Lady"

Kolejne dni w Pałacu w Rozalinie upłyną pod znakiem egzaminów. To już dziewiąty tydzień pobytu dziewcząt w "Projekcie Lady" i nadszedł czas podsumowań oraz oceny postępów. W końcu finał już zbliża się wielkimi krokami. Każdego dnia, o każdej porze, będą czekać na nie wyzwania i podchwytliwe zadania. Nawet najbardziej oczywiste sytuacje mogą okazać się nieoczywiste.

Wizyty niespodziewanych gości będą obfitować w niezliczoną ilość pułapek. Podchwytliwe śniadanie z hrabią Mikołajem Reyem, dziwny w smaku podwieczorek, który zaserwuje zwyciężczyni pierwszej edycji "Projektu Lady" - Patrycji Wieja - to tylko niektóre z elementów wielkiego sprawdzianu.

Testem na odpowiedzialność zajmie się mentorka Tatiana. Wszystkie dziewczęta przychodząc do programu nie grzeszyły roztropnością czy sumiennością. Teraz po ponad dwóch miesiącach w Pałacu w Rozalinie, trzeba sprawdzić, czy w tej materii poczyniły postępy. Sprawdzianem przygotowania do dorosłego, samodzielnego i odpowiedzialnego życia będzie dość nietypowa opieka, jaką dziewczęta będą sprawować. Nad czym? A może nad kim? Jak długo? Która z uczestniczek najbardziej się zaangażuje w to zadanie?  Dziewczęta muszą także wykazać się umiejętnością współpracy, zdolnościami komunikacyjnymi oraz zasadami funkcjonowania w społeczeństwie. Praca zespołowa ma przetestować jak dziewczęta współpracują w grupie i jak reagują na nowe, dość nietypowe okoliczności, w których mały błąd może je dużo kosztować. Czyszczenie drogocennych przedmiotów wydaje się z pozoru prostym zajęciem, jednak będzie ono miało pewien haczyk...

Reklama

 W egzaminacyjnym tygodniu szykuje się również słynny test mentorki Ireny, czyli obiad, który zapamiętuje się do końca życia. I to nie ze względu na wyśmienity smak potraw szefa kuchni Pałacu w Rozalinie, choć ten serwuje przecież dania najwyższej klasy. W takim stresie trudno będzie coś przełknąć, a jeśli nawet, to może być to bardzo gorzkie doświadczenie dla niektórych z dziewcząt.

 Test z precedencji, czyli umiejętność właściwego przedstawiania sobie osób, wyprowadzi część uczestniczek z równowagi i sprawi, że ostentacyjnie opuszczą salę egzaminacyjną. Bo co począć gdy rozpoczynasz zadanie po raz kilkunasty i wciąż robisz to źle? Z pewnością będzie to też sprawdzian cierpliwości i nieustępliwości.

 A na finał egzamin z gracji. Czy kandydatki na damy mają już ten szyk i styl? Elegancja, dostojność i prezencja - to mentorka Irena sprawdzi ze szwajcarską precyzją. Dosłownie!

 Jak poradzą sobie dziewczęta? Którą z nich zje stres? A która się nie podda? Na pewno będą takie, które wykażą się największymi postępami, poczynionymi podczas ponad dwumiesięcznego pobytu w Pałacu w Rozalinie. To wszystko już w poniedziałek, 16 lipca, o godz.21.30, w TVN!

materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama