Reklama

Reklama

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski. Czy to miłość na całe życie?

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski są jeszcze bardzo młodzi, ale nie kryją swojego uczucia i często o nim mówią. Wydaje się, że mają niezwykłą więź. Czy ich związek przetrwa?

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska tworzą udany związek. Aktorka ma 21 lat, a jej partner jest od niej o rok młodszy. Zaiskrzyło między nimi na planie serialu "Rodzinka.pl", gdzie zresztą grali parę. 

Od początku wielu fanów im kibicowało, twierdząc, że idealnie do siebie pasują. Chociaż niedawno w mediach mówiło się o ich kryzysie, relacja Adama Zdrójkowskiego i Wiktorii Gąsiewskiej jest stabilna. 

Oboje są zapracowani, ale znajdują też czas na to, by być razem. Niedawno wybrali się na wycieczkę. 

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska nie szczędzili sobie czułości podczas wyprawy na Zamek Książ. Młody aktor pochwalił się na swoim instagramowym profilu zdjęciem, na którym widać, jak namiętnie się całują. 

Jak widać, nadal są w sobie bardzo zakochani!

Reklama

W komentarzach pod fotografią nie brakowało słów zachwytu. 

Wygląda na to, że fani ich uwielbiają! 


***

#POMAGAMINTERIA

Pięć rodzin, pięć dni i piętnaście wymagających treningów. Obóz Muay Thai, którego pierwsza edycja odbyła się w zeszłym roku, jest szansą dla młodzieży w spektrum autyzmu na poznanie smaku zdrowej rywalizacji, wygranej, a czasem także porażki. Jak mówią organizatorzy: "To, że nasi podopieczni nie utrzymują kontaktu wzrokowego z rozmówcą, nie znaczy, że nie mają nic do powiedzenia. Sport uczy nas szacunku do siebie i każdego rywala. Jeśli tego nie zrozumiesz, oddalasz się od mety". Organizacja tegorocznej edycji wciąż stoi pod znakiem zapytania, jednak dzięki ludziom dobrej woli szanse na wyjazd z każdym dniem rosną. I ty możesz pomóc! Sprawdź szczegóły! 


Zobacz także: 

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy