Reklama

Reklama

Brwi na mydło: Najmodniejszy sposób na stylizację

Laminacja brwi to jeden z najchętniej wykonywanych zabiegów w gabinetach kosmetycznych. Efekt zmierzwionych i pełnych objętości brwi to prawdziwy hit. Jak uzyskać go w domu?

Uzyskiwanie upragnionego kształtu brwi za pomocą mydła stosowano już kilkadziesiąt lat temu w charakteryzacji. Mydło zwilżano, a później za pomocą małej szczotki nakładano na włoski, unosząc je i nadając objętość.

Obecnie zabieg wygląda bardzo podobnie. Wilgotne mydło to plastyczna masa, która szybko zasycha i jest niewidoczna na brwiach. Dlaczego stary trend powrócił? Ponieważ optycznie powiększa brwi. Nadaje również wyrazistości naszemu spojrzeniu.

Niezbędne produkty

Do stylizacji brwi potrzebujemy mydła i szczoteczki. Pierwszy z produktów możemy kupić w drogerii. Od niedawna marki kosmetyczne produkują dedykowane mydełka do brwi. Jeśli nie chcesz wydawać zbyt wiele pieniędzy, to wystarczy, że zaopatrzysz się w zwykłe, szare mydło.

Reklama

Szczoteczki też nie musisz kupować. Nie wyrzucaj tej ze zużytego tuszu. Pamiętaj jednak, żeby przed użyciem dokładnie ją umyć!

Jak wystylizować brwi na mydle?

Najpierw zadbaj o odpowiednią linię brwi. Weź pęsetę lub wosk i wyrwij włoski. Następnie nabierz za pomocą szczoteczki odrobinę zwilżonego mydła i wczesz je w brwi w różnych kierunkach, aby pokryć każdy włos. Na samym końcu wyczesz włoski ku górze. To pozwoli ci uzyskać pożądany efekt! 

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: brwi | brwi na mydło

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje