Reklama

Reklama

Depilacja obowiązkowa

Gładkie nogi, wygolone pachy i zero wąsika. Niby wszystkie to wiemy, a jednak czasem zapominamy, że to element zadbanego wyglądu.

To naprawdę nie wymaga dużego wysiłku, a kobieta od razu lepiej się czuje i wygląda, zwłaszcza że plażowanie już się rozpoczęło, więc nie ma co zwlekać.
Podsumowując - z depilacją jest jak z myciem zębów - robimy to codziennie i nie ma wymówek.
 Zwłaszcza że metody są wyjątkowo proste, dostępne i niedrogie. Niezależnie od sposobu, który wybierzesz (krem, wosk, tradcyjna maszynka), depilacja może nieco podrażnić skórę, dlatego warto pielęgnować ją kosmetykami zawierającymi składniki łagodzące - alantoinę i panthenol.

Szybko i łagodnie

Kremy do depilacji to jedna z najdelikatniejszych metod - polecana zwłaszcza, gdy na nogach pojawiają się pajączki.

Reklama

Zdarzają Ci się alergie na różne kosmetyki? Nic nie szkodzi. Wystarczy, że wybierzesz krem dla wrażliwców. Po takim zabiegu będziesz cieszyć się gładką skórą przez około 5-6 dni.

Wolisz coś prostszego? Wypróbuj maszynkę do golenia - ale wtedy zabieg wykonuj co drugi dzień.

 wrażliwe miejsca

O ile pachy możesz golić maszynką do golenia, to bikini i wąsik są miejscami, do których lepiej zastosować preparaty specjalnie do nich przeznaczone - zwykle plastry z woskiem do wąsika i łagodne kremy do pachwin. Aby zabieg depilacji był jak najmniej dokuczliwy i jak najbardziej skuteczny, trzeba go przeprowadzić na miękkiej, rozgrzanej skórze. Dlatego maszynki najlepiej używaj pod prysznicem, a kremów do golenia i wosku zaraz po wyjściu z kąpieli.

Tele Tydzień

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje