Reklama

Reklama

Gra w kolory. Manicure dla niezdecydowanych

Po kilku minutach w salonie pada pytanie: "Który kolor lakieru pani wybiera?". Decyzja powinna zapaść w ciągu kilkunastu sekund, a my mamy problem. Okazuje się, że w tym sezonie dopuszczalne są duety. Na czym polega technika "two tone"? Przyjrzyjcie się uważnie inspiracjom z Instagrama.

Kobieta zmienną jest. Huśtawka nastrojów dla większości z nas nie jest niczym nowym. Dlatego często przy podejmowaniu decyzji mamy dylemat, w którym kierunku pójść... Uniwersalizm czy szczypta szaleństwa? Klasyka czy najmodniejszy kolor sezonu? Dlatego trendy w manicure zmieniają się i dopasowują do potrzeb współczesnych kobiet. Okazuje się, że w tym sezonie możemy obudzić z zimowego snu uśpioną kreatywność i nasze dłonie potraktować jak dwa oddzielne byty. 

To oznacza, że lakier na paznokciach prawej dłoni może być inny od lakieru na paznokciach lewej dłoni. Zabawa odcieniami to gorący hit na Instagramie. Jednak które kolory wybrać, aby dłonie stanowiły uzupełnienie, a nie szpetny detal? Proponujemy bazować na przeciwieństwach. Idealnie sprawdzi się biel i czerń. 

Reklama

Innym sposobem jest dobieranie kolorów z tej samej palety, różnicujemy je poprzez odcienie. Możemy też pobawić się temperaturą kolorów i wybrać ciepły odcień na lewą dłoń, zimny na prawą - to wersja dla odważnych. Zmienność nastrojów charakteryzuje manicure w stylu "two tone". Dopuszczalne jest też mieszanie kolorów naprzemiennie. Ważne, aby duet tworzył spójną całość i był odzwierciedleniem naszej osobowości. Poniższe propozycje mogą cię zainspirować.

Zostań z nami:

***Zapraszamy na wywiad z projektantką Lidia Kalitą***

Co jeszcze przygotowaliśmy z myślą o TOBIE?

Włosy wypadają ci garściami? Powód wyjaśnia dermatolog!

Czy pandemia wygaśnie? Genetycy wzięli pod lupę COVID-19. Chodzi o ścieki!Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje