Reklama

Reklama

Powrót grzywki

Była znakiem rozpoznawczym wielu gwiazd. Graficzna, asymetryczna lub dziewczęca grzywka znowu jest hot! Zainspiruj się fryzurami ikon kina.

Seksowna jak u Kaliny Jędrusik

Głęboka i gęsta grzywka wpadająca w oczy jest sexy! "Zabiera" jednak dużą część włosów. Jeśli więc nie masz bujnej czupryny, zrezygnuj z tej wersji. Należysz do szczęśliwych posiadaczek gęstych włosów? Pokochasz taką fryzurę jak Sylwia Grzeszczak (25). Ten rodzaj grzywki nie wymaga stylizacji, a jedynie częstego podcinania. Nie próbuj tylko sama skracać włosów.

Nonszalancka jak u Brigitte Bardot

Lekka, półokrągła grzywka musi kontrastować z resztą fryzury, której główną cechą powinna być duża objętość! Stylizacja zajmie ci więc trochę czasu. Sprawdzą się tu wszelkie fale i loki, ale też mocne odbicie włosów u nasady - wariant wybrany przez Dominikę Kulczyk (37). Ważna jest długość: grzywka musi sięgać co najmniej do brwi, a im dłuższa, tym bardziej ekstrawagancki efekt. Taka fryzura odmładza.

Reklama

Dziewczęca jak u Barbary Kwiatkowskiej

Niezbyt długa, ale dość gęsta grzywka optycznie dodaje włosom objętości! To patent dla pań o delikatnych "piórkach". Najlepiej łączyć ją z półdługimi włosami i naturalnymi stylizacjami. Aby uzyskać look w stylu Katarzyny Bujakiewicz (42), zaczesz przedziałek od skroni w kierunku środka głowy. Odrobina lakieru pomoże zdyscyplinować grzywkę. Takie uczesanie ma wielki atut: idealnie ukrywa odrosty.

SHOW 3/2015

Show
Dowiedz się więcej na temat: fryzury z grzywką

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy