Reklama

Reklama

Pozbądź się łupieżu domowym sposobem!

Wiele z nas nie potrafi poradzić sobie z łupieżem. Oczywiście można zainwestować w drogi szampon z drogerii, licząc na to, że poskutkuje. Jednak lepiej i znacznie taniej będzie wypróbować domową kurację. Efekty mogą cię zaskoczyć!

Zanim zdecydujesz się na drogie preparaty z apteki lub drogerii, wypróbuj najpierw prosty domowy sposób. U wielu kobiet przynosi on efekty. Może i tobie pomoże pozbyć się niechcianego łupieżu. 

Co zrobić?

Do niewielkiej butelki z atomizerem wlej szklankę octu jabłkowego. Następnie dodaj połowę szklanki przegotowanej letniej wody. Wstrząśnij, aby płyny się ze sobą połączyły. 

Tak przygotowaną miksturą spryskaj włosy. Nadmiar wetrzyj okrężnymi, delikatnymi ruchami w skórę głowy. Nie musisz obawiać się zapachu mieszanki, bo nie pachnie ona brzydko. 

Reklama

Rób tak raz dziennie przez dwa do trzech tygodni. Ten zabieg zmienia pH skóry głowy i powoduje, że drożdżaki wywołujące łupież oraz przyspieszające przetłuszczanie się głowy, przestają się nadmiernie namnażać.

Warto spróbować! 
Zobacz także:

***

#POMAGAMINTERIAZróbmy małym pacjentom prezent na Dzień DzieckaW Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie, na II piętrze, w budynku najbardziej oddalonym od wejścia, znajduje się mały oddział - Oddział Przeszczepiania Komórek Krwiotwórczych z sześcioma izolatkami. To tutaj trafia część dzieci chorych na nowotwory, żeby skorzystać z - czasami ostatniej - szansy powrotu do zdrowia i życia. Stowarzyszenie Koliber prowadzi zbiórkę, by z okazji Dnia Dziecka podarować małym pacjentom - nie zabawki, bo ich tam nie mogą mieć - ale m.in. nowe materace i pościel. Sprawdź szczegóły >>>

Tele Tydzień
Dowiedz się więcej na temat: problemy z łupieżem | łupież

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje