Reklama

Reklama

Sezon galowy

Fryzury

Złote Globy, Grammy... Gwiazdy walczą o nagrody, a przy okazji prezentują inspirujące fryzury. Tym razem niebanalne upięcia. Klasyczne koczki i „banany” są passé.

Upięcie w stylu lat 30.

Na umyte, odżywione włosy nałóż piankę, która uniesie je u nasady, i lekki krem zwiększający objętość. Zrób przedziałek z boku i wyciągaj pasma na grubej szczotce.

Suche włosy nakręć na termoloki o dużej średnicy. Po ok. 20 minutach delikatnie zdejmij wałki i rozczesz włosy płaską szczotką - powinny zrobić się fale. Załóż włosy za uszy. Pasma z tyłu głowy nawijaj na palce i za pomocą wsuwek podpinaj jedno po drugim. Spryskaj lakierem i nabłyszczaczem.

Subtelna i romantyczna

Umyj włosy i nałóż na nie odżywkę. Po jej spłukaniu odciśnij nadmiar wody ręcznikiem i użyj pianki unoszącej włosy u nasady. Susz je, podwijając pasma na grubej szczotce. Następnie zrób luźny kucyk na karku i za pomocą szpikulca lub palców delikatnie wyciągaj pojedyncze pasma z upięcia, by nadać fryzurze objętość i swobodny charakter.

Reklama

Podziel kucyk na kilka pasm. W dość niedbały sposób owijaj je wokół gumki i przypinaj wsuwkami. Powstałe upięcie utrwal suchym lakierem.

Seksowny nieład

Idealne uczesanie dla włosów falowanych. Jeśli twoje są proste, podkręć je za pomocą termoloków. Następnie delikatnie natapiruj i spryskaj lakierem lub wodą morską. Zrób kucyk i podziel go na małe pasma. Każde z nich skręcaj wokół własnej osi tak, aby powstały ,,robaczki’’.

Za pomocą wsuwek przypinaj je w luźny sposób do podstawy kucyka. Na koniec użyj szpikulca, by delikatnie unieść włosy u nasady. Utrwal lakierem.

Show
Dowiedz się więcej na temat: fryzury

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy