Reklama

Reklama

Trzepot rzęs

Ten dyskretny trik uwodzicielki sprawia, że do zakochania tylko jeden krok! Zalotnie podkręcone, długie i zmysłowe rzęsy to efekt kilku zabiegów. Jakich, zdradzają nasi eksperci.

Efektownie pomalowane

Dla... Zmiennych. Makijaż daje ci wiele możliwości!

Na czym to polega? "Podkręć górne rzęsy elektryczną zalotką i pomaluj je od góry i od dołu. Obracaj szczoteczkę i modeluj włoski ku zewnętrznym kącikom", radzi Andrzej Sawicki, makijażysta marki Rimmel. Smukłe lub stożkowe szczoteczki są najlepsze do krótkich rzęs, grube i gęste - do długich. Półkoliste ułatwią podkręcenie. Aby wyglądać naturalnie, przeczesz rzęsy grzebyczkiem. Dla teatralnego efektu pierwszą warstwę tuszu przyprusz pudrem.

Misternie przedłużone


Dla... zabieganych. Wystarczy, że znajdziesz 120 minut na zabieg przedłużania, a nie będziesz musiała malować rzęs przez 3-4 tygodnie.

Reklama

Na czym polega? "Do każdej naturalnej rzęsy doklejana jest syntetyczna o odpowiedniej długości i kształcie", tłumaczy Nadina Milka-Dietrich, właścicielka Fiuu Fiuu Day Spa. Życie rzęsy trwa około 100 dni, więc zabieg należy powtarzać. Sprawdź, czy osoba, która go przeprowadza, ma stosowny certyfikat.

Dobrze odżywione

Dla... cierpliwych. Efekt działania odżywek jest widoczny po około czterech tygodniach codziennego stosowania.

Na czym to polega? "Odżywki zawierają pochodne prostaglandyn, które w połączeniu m.in. z witaminami z grupy B i peptydami stymulują wzrost i poprawiają pigmentację rzęs", mówi dr Beata Adamczyk, ekspert Princess Academy. Kuracja powinna trwać trzy-pięć miesięcy, po tym czasie efekt utrzyma się przez kolejne dwa.

SHOW 8/2013Show
Dowiedz się więcej na temat: Mila Kunis | Diane Kruger | Hayden Panettiere | rzęsy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy