Reklama

Reklama

Włosy na urlopie

Latem nie rezygnuj z długich włosów! W zaledwie kilka chwil możesz upiąć je w wygodną i supermodną fryzurę. Poznaj wakacyjne triki gwiazd.

Wysoki kucyk

Kate Beckinsale (36) ma dość delikatne włosy, wiec by nadać fryzurze objętość, lekko natapirowała szerokie pasmo nad czołem i podkręciła końcówki lokówka. Następnie zaczesała włosy w wysoko spięty kucyk. Taka fryzurę najlepiej utrwali lakier.

Luźny węzełek

Vanessa Hudgens (21) "niedbałego" koczka tworzy, pochylając głowę do przodu i łapiąc włosy w kucyk jak najbliżej czubka. Potem upina koczek i fryzura gotowa. Jeśli masz proste włosy, dodaj im najpierw objętości, nakładając odpowiednia pastę.

Opaska i warkocze

Jessica Alba (29) zaplotła włosy w kilka luźnych, cienkich warkoczyków i spięła wszystkie na karku. Żeby fryzura była ciekawsza, założyła opaskę.

Reklama

Koczek na karku

Kate Bosworth (27) lubi klasyczne upięcia. Grzywkę założyła za ucho, a pozostałe włosy zaczesała gładko do tyłu. Na wysokości karku skręciła je w koczek w stylu baleriny i podpięła jasnymi wsuwkami.

Folkowy splot

Diane Kruger (34) zdecydowała się na fryzurę w stylu ludowym. Sploty poprowadziła z dwóch stron, Zaczynając za uszami i połączyła w jeden warkocz. Gumkę owinęła pasmem włosów.

W stylu hippie

Lauren Conrad (24) stworzyła najmodniejsze w sezonie luźne fale, zwijając kolejno cienkie pasemka włosów i kierując na nie ciepły strumień suszarki. Na środku głowy zrobiła przedziałek, a z przodu zaplotła dwa warkoczyki. Podpięła je wsuwkami, które ukryła pod warstwą włosów.

SHOW 14/2010

Show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje