Reklama

Reklama

Najmodniejsze fryzury 2019!

​Jakie fryzury w sezonie wiosna-lato 2019 są najmodniejsze? Będziecie zaskoczone!

Okazuje się, że w dalszym ciągu w fryzjerskim świecie prym wiedzie fryzura zwana lob, czy też inaczej long bob. Decyduje się na nią wiele światowych a także polskich gwiazd. Wszystko przez to, że  fryzura ta doskonale prezentuje się w wielu wariantach.

Dobrze komponuje się z falowanymi, jak i prostymi włosami, z grzywką a także i bez niej. Kobiety oszalały na jej punkcie, bo jest przede wszystkim twarzowa, pasuje do praktycznie każdego kształtu twarzy.

W tej fryzurze zakochała się Małgorzata Rozenek-Majdan, Edyta Herbuś czy Ewa Chodakowska.

Reklama

Dużym zaskoczeniem w trendach fryzjerskich jest powrót do lat 80-tych i wskrzeszenie fryzur takich jak "paź" czy "na mokrą Włoszkę", które obecnie królują na światowych wybiegach. Jak wygląda "mokra Włoszka"? Są to niesfornie ułożone loki, wyglądające na zwyczajnie niedosuszone. Zazwyczaj osiąga się ten efekt używając żelu czy pianki do włosów, na wcześniej zakręcone włosy. No chyba, że kogoś naturalnymi loczkami obdarowała natura.

Mokra Włoszka najlepiej wygląda na włosach półdługich. Jednak można wykorzystać ten efekt także na długich. Polubiły ją gwiazdy takie jak Joanna Liszowska, Dominika Ostałowska, Julia Pietrucha.

Paź również wchodzi na salony i staje się superstylowy. Na pazia to znaczy, że strzyżemy włosy na krótko. W zasadzie wszystkie włosy dookoła głowy powinny być obcięte w jednej długości, ale obecnie przyjmuje się różne wariacje na temat tej starej fryzury.

Warto wiedzieć, że fryzura ta pasuje przede wszystkim osobom o szczupłej twarzy i delikatnych rysach. Lubiła się w niej swego czasu Ilona Felicjańska czy Magda Steczkowska. 

Pamiętacie gofrownicę? Również ją wyciągamy z bardzo głębokiej szuflady lat 80-tych. Porzucamy tym samym prostownicę. Przy karbowanych włosach długość nie ma znaczenia. To, na co należy zwrócić uwagę, to stylizacje. Do tej fryzury wybieramy te minimalistyczne, by nie przesadzić z nachalnym wizerunkiem.

Jeśli jesteś właścicielką długich włosów i nie chcesz zmienia ich długości, a mimo wszystko chcesz nadać im nowego look’u, wybierz proste cięcie. Podstawą jest to, że cięcie musi być, jak od linijki. To da nam oczekiwany efekt. Całość fryzury warto zakończyć bardzo grzeczną grzywką. Fryzura wymaga precyzji w cięciu i systematycznych wizyt w salonie fryzjerskim. W trendach to świetna przeciwwaga dla propozycji "effortless", która wbrew pozorom również wymaga nieco wysiłku.

Innym współczesnym trendem fryzjerskim są długie włosy z mikrogrzywką. Najmodniejsza jest taka na 3-5 cm, lekko wystrzępiona. Można ją potargać z użyciem suchego środka do stylizacji, nie zaszkodzi też wygładzić. Taka grzywka może być całością również krótkich czy półdługich fryzur.

Jeśli chodzi o koloryzacje, dominującym odcieniem w tym sezonie jest złoty blond albo ciepły brąz. Wiosną i latem 2019 wciąż króluje także róż, i to w każdym prawie wydaniu. To on pojawia się tym samym najczęściej na światowych wybiegach. Poza tym w dalszym ciągu modne pozostają odcienie szarości.

Zobacz również:

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy